نقش مؤثر دانشگاه آزاد اسلامی در تربیت نیروهای تراز انقلاب

نقش مؤثر دانشگاه آزاد اسلامی در تربیت نیروهای تراز انقلاب

جانشین فرمانده سپاه جاسک مطرح کرد؛
نقش مؤثر دانشگاه آزاد اسلامی در تربیت نیروهای تراز انقلاب

جانشین فرمانده سپاه جاسک گفت: دانشگاه آزاد اسلامی تبلوریافته نظام و انقلاب اسلامی است که با درخشندگی خود در عرصه علم و دانش توانسته نیروهای تراز انقلاب را تربیت و پرورش دهد.

حسن نکوئی‌زاده در دیدار صفدر قصمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر جاسک با تبریک و گرامیداشت هفته بسیج، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی تبلوریافته نظام مقدس انقلاب اسلامی است که با درخشندگی خود در عرصه علم و دانش توانسته است، نیروهای تراز انقلاب اسلامی را تربیت و پرورش دهد.

وی گفت: یکی از ویژگی‌های دانشگاه آزاد اسلامی تربیت نسل فرهیخته در جامعه اسلامی است که می‌توان آن را یکی از برجسته‌ترین خدمات این نظام و انقلاب دانست همچنین حضور بسیج دانشجویی در دانشگاه با روحیه جهادی و مطالبه‌گری می‌تواند در حل مسائل و مشکلات جاری کشور نقش ایفا کند.

جانشین فرمانده سپاه جاسک اظهار کرد: برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی و مطالبه‌گری دانشجویی از برنامه‌های مورد تأکید مقام معظم رهبری است که در این زمینه بسیج دانشجویی می‌تواند خوب عمل و این فرهنگ را در جامعه نهادینه کند.

نکوئی‌زاده بسیج دانشجویی را رابط دانشگاه و سپاه دانست و گفت: با ظرفیت فرهنگی بسیج دانشجویی، بسیج و دانشگاه می‌توانند در اجرای برنامه‌ها با همکاری و همفکری یکدیگر فعالیت‌های مؤثری را ارائه کنند.

در ادامه این دیدار سپس صفدر قصمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر جاسک هم با تبریک هفته بسیج گفت: دانشگاه آزاد اسلامی هم مانند سپاه و بسیج برگرفته از اراده مردم بوده و خواستار همکاری بیش‌از پیش این دو نهاد علمی، فرهنگی و مردمی برای رفع مشکلات منطقه هستیم.

وی در پایان‌سخنان خود بسیج دانشجویی را یکی از تشکل‌های فعال دانشگاه دانست و اظهار کرد: بسیج دانشجویی در واحدهای دانشگاهی عهده‌دار ترویج فرهنگ و تفکر بسیجی در دانشگاه‌ها هستند و باید این تفکر به‌خوبی نهادینه شود و جانفشانی بسیجیان در هشت سال دفاع مقدس به جوانان نسل جدید منتقل شود.

جاسک / خبرنگار/ کمیل حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *