برگزاری مراسم تودیع و معارفه فرماندار جدید جاسک

برگزاری مراسم تودیع و معارفه فرماندار جدید جاسک

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در آئین تکریم و معارفه فرمانداران سابق و جدید شهرستان جاسک گفت :مدیران فرصت خدمت به مردم را غنیمت بشمارند ، مسئولیت امانتی الهی است و فرمانداران وظایف گسترده ای در بخش های مختلف دارند.

دکتر علی رئوفی در آئین تکریم و معارفه فرمانداران سابق و جدید شهرستان جاسک با حضور مسئولان محلی، علما،مردم ، معتمدین محلی و نیروهای نظامی و انتظامی، با اشاره به اهمیت مسئولیت در دین مبین اسلام، عنوان کرد: پذیرش مسئولیت در نگاه مولای متقیان علی (ع) سپردن امانت الهی است و دوره مسئولیت ها سریع سپری می شود.

وی افزود: در چند سال اخیر به دلیل تحریم های شدید اقتصادی دشمنان، شیوع ویروس کرونا و برخی مشکلات دیگر پیشبرد امور را در شهرستان ها برای فرمانداران با تنگنا مواجه کرده بوده که فرمانداران با بسیج امکانات و بهره گیری از ظرفیت های مردمی مسائل شهرستان ها را به خوبی پیش بردند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: فرمانداران وظایف گسترده ای در حوزه های سیاسی، امنیتی، اجتماعی، اقتصادی و عمرانی دارند که اهمیت این جایگاه را دو چندان کرده است.

رئوفی، تصریح کرد: هم فرماندار سابق و هم فرماندار جدید شهرستان جاسک از نیروهای توانمند وزارت کشور و افرادی اخلاق مدار و مردمی هستند.

وی اظهار داشت: خدمت بی منت به مردم مهمترین رسالت مدیران به ویژه فرمانداران در نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: شهرستان جاسک دارای مردمی قدرشناس، نجیب، بزرگوار و صادق است و ضروری است مدیران فرصت خدمت به این مردم را غنیمت بشمارند.

در پایان این مراسم علی مهرانی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری شهرستان جاسک معرفی و با اعطا لوحی از زحمات محمد رادمهر فرماندار سابق این شهرستان قدردانی شد.

سپس در ادامه این مراسم امام جمعه شهرستان جاسک در خصوص خدمت و خدمتگذاری به مردم مطالبی بیان کرد وگفت : مردم ولی نعمت هستند ، مسئولین برای رفع مشکلات مردم تلاش کنند .

حجت الاسلام ذاکری یادآور شد : جاسک ظرفیت های بزرگی دارد مقام معظم رهبری برای توسعه سواحل مکران تاکید دارن توسعه سواحل مکران در دستور دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در شهرستان جاسک در پایان سخنانش از زحمات و تلاشهای رادمهر فرماندار سابق جاسک تشکر کرد وبرای علی مهرانی فرماندار جدید آرزوی موفقیت نمود.

در پایان این مراسم علی مهرانی فرماندار جدید شهرستان جاسک گفت : با همکاری مردم – مسئولین – دولت وحمایت استاندار محترم برای توسعه جاسک تلاش خواهیم کرد.

جاسک / خبرنگار/ کمیل حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *