موتور لیگ دسته اول فوتبال جاسک روشن شد

با حضور چهار تیم
” موتور لیگ دسته اول فوتبال جاسک روشن شد ”

هفته نخست لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های جاسک با انجام دو مسابقه در استادیوم شهید لشکری به پایان رسید.

در این هفته تیم های شاهین لیردف با ملوان نیروی دریایی و وحدت با اتحاد یکبنی با هم به رقابت پرداختند و ۱۰ گل از خط دروازه ها عبور کرد که تیم های شاهین لیردف و وحدت ، هفته اول را با پیروزی به پایان بردند.
در بازی های انجام شده شاهین لیردف با سه گل عزیز گزی و عبدالعزیز عزیزی دو بار سه بر دو ملوان نیروی دریایی را شکست داد رحیم آورا هر دو گل ملوان به ثمر رساند ایوب فرامرزی ، مهرداد بابیزان ، نوید باستان و عدنان کریمی خواه کار قضاوت این بازی را بر عهده داشتند.
دو تیم وحدت و اتحاد یکبنی مقابل یکدیگر صف آرایی کردند که تیم وحدت با دوندگی های مستمر و مداوم در مصاف با تیم اتحاد یکبنی به یک پیروزی خوب دست یافت که محمد زارعی دو بار و رضا عابدینی هم یک بار برای تیم وحدت گلزنی کردند و حسین مرادیان هر دو گل اتحاد به ثمر رساند که عدنان کریمی خواه ، حسن بازرگان ، نوید باستان و مهرداد بابیزان داوران این بازی بودند.
در هفته دوم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های جاسک ، وحدت با ملوان نیروی دریایی بازی می کند و شاهین لیردف با اتحاد یکبنی دیدار خواهند کرد.
گفتنی است، در این دوره از رقابت های لیگ دسته اول جاسک چهار تیم وحدت، اتحاد یکبنی، ملوان نیروی دریایی و شاهین لیردف متمرکز در یک گروه به صورت دوره ای دیدار می کنند که در پایان این رقابت ها دو تیم برتر به لیگ برتر جاسک صعود خواهند کرد.

جاسک /خبرنگار/کمیل حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *