دانشجویان و دانشگاهیان مغز متفکر جامعه هستند

دانشجویان و دانشگاهیان مغز متفکر جامعه هستند

فرماندار شهرستان جاسک گفت: دانشجویان و دانشگاهیان به‌عنوان مغز متفکر جامعه می‌توانند با علم و دانش خود مسیر پیشرفت و تعالی جامعه را هموار کنند.
علی مهرانی در مراسم گرامیداشت روز دانشجو در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد جاسک اظهار کرد: دانشجویان و دانشگاهیان به‌عنوان مغز متفکر جامعه می‌توانند با علم و دانش خود مسیر پیشرفت و تعالی جامعه را هموار کنند آنان با روحیه مطالبه‌گری و تفکر علمی در قالب ارائه پیشنهادها در کنار مدیران دستگاه‌های اجرایی نقش مهمی در توسعه و پیشرفت شهری دارند.

وی افزود: قشر فرهیخته دانشگاهیان با جهاد علمی و تفکر حق‌طلبی این مرزوبوم می‌توانند با تلاش و کوشش موفقیت‌های بالایی دست پیدا کنند و افتخاری برای ملت و کشور باشند.

فرماندار جاسک گفت: ۱۶ آذر یادآور استکبارستیزی و هویت خواهی نسل فرهیخته، اندیشمند و متفکر کشور است که با قدرت و عزت خود نامی ماندگار را به یادگار گذاشتند دانشجویان و دانشگاهیان امروز میراث داران خون پاک و متبرک شهدای دانشجو و شهدای نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند که برای پیروزی و به ثمر نشستن انقلاب اسلامی ایران و استحکام پایه‌های استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی با مجاهدت و ایثار از همه هستی خود گذشتند و با جانفشانی خود نقش مهم و بسزایی را در این انقلاب رقم زدند.

جاسک / خبرنگار/ کمیل حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *