به مناسبت گرامیداشت روز پرستار؛ دیدار مدیرکل تعاون کار و‌ رفاه اجتماعی هرمزگان با پرستاران بیمارستان تامین اجتماعی خلیج فارس

به مناسبت گرامیداشت روز پرستار؛
دیدار مدیرکل تعاون کار و‌ رفاه اجتماعی هرمزگان با پرستاران بیمارستان تامین اجتماعی خلیج فارس

به مناسبت گرامیداشت روز پرستار، مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی هرمزگان با پرستاران بخشهای مختلف بیمارستان خلیج فارس‌دیدار و به پاس زحمات این قشر، ضمن تبریک میلاد حضرت زینب(س) با اهدای شاخه گل از آنان تقدیر کرد.

در این مراسم، هادی ابراهیمی گفت: روز پرستار مزین به روز ولادت با سعادت بانوی فداکار و قهرمان کربلاست و علت نامگذاری این روز این است که حضرت زینب پرستار مصیبت زدگان اهل بیت و امام زمانش حضرت زین العابدین(ع)بوده است و ضمن این که رسالت خود را در تبلیغ و حفظ نهضت حسینی به درستی انجام داد، لحظه ای از پرستاری بیمار کربلا غافل نشد و تا آخرین لحظات زندگی اش دین خود را به رهبر و مکتب خود ادا کرد.

وی ضمن تجلیل و تقدیر از پرستاران گفت: در این روز از تمامی پرستاران زحمتکش و ایثارگر تجلیل می شود پرستارانی که حضرت زینب را الگوی بارز زندگی خود قرار داده اند.

وی با اشاره به سختی هایی که پرستاران در مدت زمان شیوع کرونا متحمل شده اند افزود: نقش پرستاران در ایام کرونایی کشور بیش از گذشته پررنگ شد چرا که ذات بیماری کرونا به گونه‌ای است که بیش از آنکه درمان‌های پزشکی بتواند مشکل را رفع کند، مراقبت‌های پرستاری ۲۴ ساعته جان بیمار را نجات می‌دهد و استقامت و ایستادگی پرستاران در این ایام ستودنی است و مردم ایران و جهان هرگز این روزهای سخت پرستاران را فراموش نخواهند کرد.

گفتنی است در این مراسم مدیریت درمان تامین اجتماعی، مدیر حراست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و رئیس بیمارستان خلیج فارس نیز حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *