فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی ارتش جاسک معرفی شد

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی ارتش جاسک معرفی شد
مراسم معارفه فرمانده جدید منطقه دوم دریایی ولایت جاسک با حضور فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
با حضور امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش آیین تودیع و معارفه فرمانده منطقه دوم دریایی ولایت جاسک برگزار شد.

امیر دریادار شهرام ایرانی در این آیین اظهار داشت: در دیداری که به مناسبت روز نیروی دریایی با رهبر معظم انقلاب داشتیم ایشان ضمن خداقوت به تلاش‌گران نیروی دریایی و خانواده این عزیزان، بر هم افزایی هرچه بیشتر و در کنار هم بودن مسئولین و قوای سه گانه و نیروهای مسلح با بکارگیری ظرفیت‌ها در جهت رفع تهدید و تحریم و توطئه تاکید فرموند.

وی افزود: از بزرگترین نعمت‌های حاکم بر این جامعه اسلامی نعمت امنیت است و حفظ و برقراری این نعمت بزرگ به واسطه رهنمودهای پدرانه و حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب میسر می‌شود.

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: منطقه جاسک و مکران همواره به عنوان یکی از گلوگاه‌های مهم و مواصلاتی کشور است به همین جهت از تمامی مسئولین و ارگان‌های کشوری و لشکری این شهرستان تقاضا دارم که هماهنگی موثر و به موقع با منطقه دوم دریایی ولایت داشته باشند تا شاهد رشد و ترقی روز افزون این بندر راهبردی باشیم تا بتوانیم لبخند رضایت بر لبان فرمانده معظم کل قوا (مد ظله العالی ) بنشانیم.

دریادار ایرانی تصریح کرد: رمز موفقیت و سربلندی در مسئولیت و انجام ماموریت‌های محوله سر لوحه قرار دادن اوامر و توصیه‌های فرماندهی معظم کل قوا در کارها است که بنده امیدوارم فرماندهی جدید منطقه دوم دریایی ولایت و کارکنان تحت امر با توجه با این مهم بتوانند در کارها سربلند و موفق باشند.
امیردریادار دوم کوروش محرابی فرمانده سابق منطقه دوم نداجا نیز در این مراسم گفت: با توجه به ابلاغیه ستاد نیروی دریایی که اقدامات این نیرو در منطقه دوم باید برمبنای توسعه طرح آمایشی سرزمین طبق طرح جامع ساختاری باشد ما هم برنامه ریزی کردیم.

وی افزود: طبق جلسات و هماهنگی‌های به عمل آمده در این شهرستان توانستیم به بخشی از این چشم انداز دست پیدا کنیم که از جمله آنها برگزاری و میزبانی رزمایش ذوالفقار ۹۹ و هم چنین حضور و مشارکت فعال در رزمایش ۱۴۰۰ ذوالفقار بوده و در حوزه توان رزم الحاقات اقلام عمده دفاعی در حوزه سطحی و زیر سطحی را در این منطقه داشته‌ایم و در حوزه فنی توانستیم به این ظرفیت برسیم که الان کلیه تعمیرات بالای خط آب خور در این منطقه توسط سامانه فنی و رده میانی قابل انجام است.

در این مراسم ناخدا یکم عرشه فرامرز بمانی به عنوان فرمانده جدید منطقه دوم دریایی ولایت جاسک معرفی و از تلاش‌های امیر دریادار دوم کوروش محرابی فرمانده سابق تجلیل شد.

جاسک / خبرنگار/ کمیل حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *