مدیر مسئول نشریه گابریک در پیامی سالروز شهادت سردار سلیمانی و یاران باوفایش را تسلیت گفت

مدیر مسئول نشریه گابریک در پیامی سالروز شهادت سردار سلیمانی و یاران باوفایش را تسلیت گفت

متن پیام تسلیت به این شرح است:

یاد وخاطره تمامی شهیدان راه خدا و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی وشهید ابو مهدی المهندس وهمراهان شهیدشان را گرامی میداریم.
۱-شهید حسین پورجعفری متولد سال ۱۳۴۵ کرمان.
۲- شهید هادی طارمی متولد سال ۱۳۵۸ زنجان.
۳-شهید شهرود مظفری‌نیا متولد۱۳۵۷ تهران وی اصالتاً اهل کهک استان قم است
۴-شهید وحید زمانیان این شهید متولد سال ۱۳۷۱ و اهل شهر ری تهران میباشد.
دومین سالگرد شهادت سیدالشهدای مبارزه با استکبار جهانی وجانیان داعشی شهید سردار سرلشکر قاسم سلیمانی و شهید جمال جعفرمحمد علی آل ابراهیم مشهور به ابو مهدی المهندس وهمراهان شهیدشان را در حالی پشت سر می گذاریم که خون این شهیدان وشهدای محور مقاومت یعنی شهدای دلیرایرانی، شهیدان فاطمیون دلیر افغان ، زینبیون مجاهد پاکستان و شهدای حشد الشعبی عراق وشهدای حزب الله لبنان وشهدای انصارالله یمن در دفاع از مکتب اسلام محمدی باهم آمیخته شده ودریای ملتهای مسلمان را به اقیانوس امت اسلامی تبدیل نموده است.

اقیانوسی که سیل ریشه برانداز امواج آن می رود تا ریشه کفر و الحاد و نفاق را از منطقه بر کنده واتحاد قویم امت اسلامی را رقم زند ودر این میانه مکتب سلیمانی همچون مشعلی نورانی تمام رشته های نفاق را در منطقه پنبه کرد.

وانصافا سلیمانی که بود که چنین حماسه ای را رقم زد آری مکتب حاج قاسم مدرسه عشق به بشریت بود ودر آن مکتب مسلمانان شیعه وسنی حتی مسیحیان و ایزدیها وهمه مظلومان دست در دست هم برای تحقق مکتب عشق ورزی به بشریت مکتب بندگی به درگاه خدا ومکتب شاگردی در محضر حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام متحد شدند .

ودر دفاع از حرم اهل بیت علیهم السلام جان خود را تقدیم بزرگترین آرمان بشریت یعنی اسلام ناب محمدی نمودند.

مکتب حاج قاسم ضرورت امروز جامعه جهانی ومکتبی آکنده از اخلاق و تعهد به بشریت وبالا ترین سلوک عملی در رسیدن به عالی‌ترین مدارج عرفان و بندگی به درگاه خداوند وعشق ورزیدن برای خدمت به بندگان خداست .

آری او شاگرد مکتبی است که شهیدان آن این چنین عمل می کنند که دیگران شعار شیفتگان خدمت نه تشنگان قدرت را برازنده آنان می بینند مکتب او بزرگترین الگوی عملی در مدیریت و اجرا و
نمونه عالی خدمت بدون منت ، مصداق اتم ساده زیستی و همرنگی با مستضعفان و محرومان است.

لذا اگر جامعه جهانی بدنبال الگوی موفق برای تحقق مدینه فاضله جهانی است بایددر سایه مکتب عملیاتی شده اسلام به دست شهیدان راه خداوند و فضایل انسانی که شهید سلیمانی شاگرد مکتب عاشوراست باشند.

آری این مکتب موفق ، مطلوبترین الگوی عملیاتی وآیین خدمتگذاری به جامعه بشری است که باید درتجزیه و تحلیل آن تمامی محافل آکادمیک به مطالعه پرداخته و این الگوی برگرفته از مکتب اسلام را عملیاتی نمایند.

و این تنها گوشه ایی و قسمت کوچکی از واقعیت جهانشمولی اسلام است و تنها راه سیرابی کام عطشناک بشریت به عدالت و انصاف ومعنویت است که در این برهه زمان به دست شاگردی از شاگردان ولایت در سایه بندگی خدا و تهذیب نفس و اخلاص عمل وعشق به همنوعان عملیاتی شد.

به امید تحقق مدینه فاضله در سایه ظهور حضرت ولی عصر روحی له الفدا

والسلام علی من التبع الهدی
حسن زارعی
مدیر مسئول نشریه گابریک 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *