تقویت مهره ها با سیمان استخوانی به صورت بسته در میناب

برای اولین بار در میناب انجام شدتقویت مهره ها با سیمان استخوانی به صورت بسته

رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل علیه السلام میناب از انجام عمل تقویت مهره ها با سیمان استخوانی به صورت بسته در بیمارستان میناب خبر داد.

دکتر یدالله رئیسی ماکیانی گفت: به دنبال مراجعه خانم ۶۸ ساله مینابی، مورد شکستگی مهره های ۳ و ۴ کمری به علت پوکی استخوان که با درد شدید مراجعه کرده بود برای اولین بار در میناب عمل تقویت مهره ها، با سیمان استخوانی به صورت بسته که یک شیوه نوین درمانی است توسط دکتر محمود دهقان متخصص جراح مغز و اعصاب با موفقیت به انجام رسید.

دکتر دهقان درباره چگونگی و نحوه عمل بیان کرد: این شیوه به صورت بسته ،بدون نیاز به باز کردن پوست و با بی حسی موضعی نیز قابل انجام هست، در این روش هم عوارض عمل ، هم زمان عمل و هم زمان بستری بسیار کمتر از عمل جراحی به صورت باز میباشد.

وی عنوان کرد: مقدار خونریزی و درد پس از عمل جراحی نیز بسیار ناچیز است این عمل جراحی برای تمامی بیماران با شکستگی مهره که کاندید حمل جراحی باز نیستند قابل انجام هست.

دکتر امید ابراهیم پور متخصص بیهوشی، بهتاش نیکنام کارشناس هوشبری به همراه کادر مجرب اتاق عمل بیمارستان حضرت ابوالفضل میناب در این عمل دکتر دهقان را همراهی نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *