حضور وزیر بهداشت و درمان در شهرستان جاسک

حضور وزیر بهداشت و درمان در شهرستان جاسک

وزیر بهداشت در بدو ورود در فرودگاه شهرستان جاسک با استقبال فرماندار و مسئولین شهرستان قرار گرفت که بازدید از بیمارستان شهرستان جاسک و اسکله و حضور در جلسه شورای اداری از مهمترین برنامه های وزیر بهداشت در شهرستان بود.

وزیر بهداشت در شهرستان جاسک از بیمارستان جاسک بازدید و از وضعیت و کمبودات این بیمارستان بازدید و با تنی چند از بیماران از وضعیت درمانی آنها گفتگو و بررسی کرد و در ادامه از اسکله تجاری این شهرستان بازدید کرد که با تنی چند از لنج داران در خصوص مشکلات شان گفتگو کرد .

وی همچنین در شورای اداری شهرستان جاسک گفت: ظرفیت های فراوان شهرستان جاسک در بخش گردشگری می تواند این شهرستان را دچار جهش اقتصادی قرار دهدکه بنده حتما این مورد را به وزیر گردشگری خواهم رساند که توسعه گردشگری و توریسم باید در جنوب شرق کشور با توجه به پتانسیل های طبیعی و آب و هوای خوب که اکنون در کل کشور دچار برف و سرما هست اینجا دارای هوای بهاری است که باید به این ظرفیت توجه شود.

وی گفت : همچنین در خصوص مطالبه فرماندار شهرستان جاسک در خصوص اورژانس هوایی شهرستان جاسک اقدامات لازم را دکتر فرشیدی انجام خواهند داد که انشالله این مهم به نتیجه خواهد رسید.

وزیر بهداشت هم در خصوص افزایش بیست درصدی سهمیه پزشکی مناطق محروم کشور گفت : که این سهمیه در مناطق محروم اعمال خواهد شد و ما به این باور رسیدیم که کمبود نیروی انسانی را باید با نیروی انسانی همون منطقه برطرف کرد که برای شهرستان جاسک در سال آینده در کنکور سراسری به اسم جاسک سهمیه ویژه پزشکی خواهیم داشت.

همچنین وزیر بهداشت در پایان سخنانش گفت: مسائل و مشکلات مطرح شده را ریاست جمهوری منتقل خواهیم کرد و امیدواریم تصمیمات خوبی در رابطه گرفته شود.

جاسک‌/ خبرنگار/ کمیل حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *