برگزاری جلسه ستاد مدیریت بحران جاسک

برگزاری جلسه ستاد مدیریت بحران جاسک

ستاد مدیریت بحران شهرستان جاسک  با مدیریت مهرانی سرپرست فرماندای برگزار شد.

علی مهرانی سرپرست فرمانداری شهرستان جاسک گفت: با توجه به شرایط پیش رو و اعلام هشداراهای هواشناسی و مدیریت بحران استان، دستگاه های اجرایی آمادگی لازم را داشته باشند گرچه سهم بارندگی برای شهرستان در این سامانه بارشی کم است اما این یک پیش بینی است و چه تغییراتی در این سامانه پیش خواهد آمد را نمی‌دانیم.

وی افزود: در این مواقع احتمال وقوع بحران را باید همیشه داشتیم باشیم برای پیشگیری و مقابله با بحران  کلیه مدیران و کارکنان تحت امرشان در اماده باش کامل باشند و هر لحظه برای پشتیبانی وامدادرسانی برای حوادث احتمالی بصورت شبانه روز مهیا باشند.

مهرانی رئیس شورای تامین به اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان جاسک هشدار داد و گفت : باید در راستای ارتقای آمادگی در برابر تغییرات نابهنگام جوی و هشدارهای هواشناسی برای مقابله با هرنوع حادثه احتمالی در سطح شهرستان آماده باشیم.

در این جلسه جاسم شهابی رئیس اداره هواشناسی شهرستان جاسک در مورد سامانه بارشی پیش رو گفت: سامانه بارشی از امروز وارد استان شده و تا ۲۸ دی ماه ادامه دارد،سهم غرب جاسک از این بارندگی بیشتر است و مرکزی و حوزه شرق نسبت به غرب شهرستان از سهم کمتری برخوردار خواهند شد که پیش بینی ما پایین ۴۰ میلی متر بارندگی است.

جاسک / خبرنگار / کمیل حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *