میز ارتباطات مردمی وزارت نفت در شرکت گاز هرمزگان دایر شد

 

مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان، از استقرار نمایندگان تام الاختیار وزارت نفت در ساختمان مرکزی این شرکت در سفر رئیس جمهوری و وزیر نفت به این استان خبر داد.

فواد حمزوی، اظهار کرد: همزمان با سفر ریاست جمهوری و وزیر نفت به استان هرمزگان، مرتضی رضیئی، مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات وزارت نفت با حضور در ساختمان مرکزی شرکت گاز استان هرمزگان، پاسخگوی مستقیم و رودرروی تقاضاها و درخواست‌های مردمی در حوزه نفت و گاز بودند.

این مسئول افزود: یکی از اقدامات و الزامات ارتباط مستقیم با مردم و همچنین پیگیری درخواست‌های آنان، استقرار میزهای ارتباطی بین مدیران دستگاه‌های دولتی با مردم است که در این راستا، میز ارتباطات مردمی با حضور مدیر کل بازرسی و رسیدگی به شکایات وزارت نفت به عنوان نماینده تام‌الاختیار وزارت نفت در شرکت گاز استان هرمزگان مستقر گردید و در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه( ۲۲ و ۲۳ دی ماه سال جاری) به صورت مستقیم با مردم استان دیدار و مشکلات را بررسی و دستورات لازم جهت رسیدگی به آن را صادر کرد.

 

وی در ادامه اظهار داشت: در این راستا مشترکین و فعالین عرصه تولید استان با حضور در شرکت گاز، مسائل و مشکلات واحدهای خود را با نمایندگان تام الاختیار وزارت نفت در میان گذاشته و نسبت به بررسی و رفع مشکلات مطروحه اقدام گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *