حضور رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور در جاسک

حضور رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور در جاسک

دکتر میر جلیلی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور به همراه بختیار صالحی رئیس بسیج ورزشکاران استان هرمزگان وارد جاسک شدند.

در بدو ورود دکتر میر جلیلی مورد استقبال فرماندار جاسک – سرهنگ نکوئی زاده جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه جاسک – مرادی رئیس ورزش وجوانان و سایر مسئولین و ورزشکاران قرارگرفت .

دکتر میر جلیلی به همراه صالحی در بدو ورود باحضور در گلزار شهدا با آرمان شهدا تجدید میثاق و از خانواده شهید ورزشکار جهانگیر فراهم با اهدای لوح تقدیر کردند و سپس از استخر شنای خلیج فارس جاسک و از زمین ورزشی روستای بحل بازدید و خانه بسیج‌ورزشکاران را افتتاح کردند.

در جلسه شورای اداری در ابتدا مرادی گزارش از عملکرد وفعالیت های بسیج ورزشکاران را تشریح کرد و از حضور آقای میر جلیلی رئیس بسیج ورزشکاران کشور وجناب سرهنگ صالحی رئیس بسیج ورزشکاران استان تشکر کرد وگفت : از حمایت های سرهنگ علی نسب فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه جاسک وسرهنگ نیکویی جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه جاسک تشکر کرد .

مرادی افزود: استعدادهای خوبی در ورزش جاسک وجود دارد همه باهم کمک کنیم تا شاهد رشد و پیشرفت ورزش جاسک باشیم.

در ادامه جلسه دکتر میر جلیلی رئیس بسیج ورزشکاران کشور ضمن تسلیت به مناسبت شهادت ام البنین مادر ابوالفضل عباس (ع) گفت :هدف بازدید و بررسی مشکلات ورزش و همچنین جلسه با بسیج ورزشکاران جاسک بوده .

میرجلیلی اضافه کرد : جاسک استعداد و پتانسیل ورزشی خوبی دارد و ما باید بتوانیم با برنامه دقیق و همفکری زمینه رو برای توسعه ورزش رافراهم کنیم‌.

میر جلیلی ضمن تشکر و خسته نباشید خدمت حاضرین در جلسه افزود: واقعا با این امکانات کم و در برخی موارد نبود امکانات برگزار کردن همچنین مسابقاتی وکار سختی است ما هم تلاش خواهیم کرد در کنار شما باشیم البته با وجود راهکار خوب و برنامه.

جاسک / خبرنگار / کمیل حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *