جلسه شورای آموزش و پرورش جاسک برگزار شد

جلسه شورای آموزش و پرورش جاسک برگزار شد

جلسه شورای آموزش و پروش شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری با ریاست علی مهرانی سرپرست فرمانداری و با حضور عسکری زاده ریاست محترم آموزش و پرورش – گمتیلی معاون سیاسی امنیتی فرمانداری و اعضای شورای آموزش و پرورش برگزار شد.

علی مهرانی سرپرست فرمانداری شهرستان جاسک گفت:همه برای رشد و تعالی جامعه در یک مسیر در حال حرکت هستیم که آموزش و پرورش پرچم دار این رشد و تعالی است .

مهرانی افزود:باید بنیه علمی فرهنگی و سیاسی دانش آموزان را تقویت کرد که این شکل گیری در همین بازه زمانی است بازه ای که آموزش و پرورش بیشترین تاثیر را دارد و برنامه ریزی برای نسل آینده و تربیت نسلی پویا باید در دستور کار باشد.

وی بیان داشت: آموزش و پرورش یکی از مهمترین و موثرترین نهادهای اجتماعی است که مسئولیت پرورش کودکان، نوجوانان ، جوانان، انتخاب و انتقال عناصر فرهنگی را به نسل نو برعهده دارد که در چنین نهاد گسترده ای استفاده از تجربه صاحب نظران تعلیم و تربیت و تشکیل شوراهای مختلف برای  تصمیم گیری شایسته کاملا ضرورت دارد.

مهرانی با بیان اینکه آموزش و پرورش در ساختار توسعه کشور به عنوان اساس پیشرفت و ترقی نظام به حساب می آید و نقش مهمی در برنامه های توسعه اجتماعی – اقتصادی و فرهنگی ایفا می کند به اهداف و وظایف شورای آموزش وپرورش اشاره کرد و گفت: یکی از اهداف مهم تشکیل شوراهای آموزش و پرورش توجه به بحث اصل مشارکت در جریان تعلیم و تربیت است واز آنجا که رسالت آموزش و پرورش در جامعه بسیار حساس و مهم می باشد و از اهمیت و جایگاه خاص و زیر بنای توسعه کشور است  همه وظیفه داریم به آن کمک نماییم.

گفتنی است : در پایان این جلسه از زحمات و تلاش های شورای آموزش و پرورش شهرستان تجلیل بعمل آمد.

جاسک / خبرنگار/ کمیل حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *