مسئول بسیج دانشجویی خواهران دانشگاه آزاد اسلامی واحد جاسک معرفی شد

رئیس دانشگاه آزاد جاسک مطرح کرد:
بسیج دانشجویی بستر تربیت نیروی انقلابی در دانشگاه

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جاسک با بیان اینکه بسیج دانشجویی بستر تربیت نیروی انقلابی در دانشگاه است، گفت: بسیج دانشجویی در تمام صحنه‌ها سرآمد و الگوست و باید در احیای ارزش‌های انقلابی تلاش بیشتری داشته باشد.

صفدر قصمی در مراسم معرفی مسئول بسیج دانشجویی خواهران دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرجاسک گفت: جوان دانشجوی انقلابی با کمترین توقع در راستای حفاظت از ارزش‌ها و آرمان‌های نظام و انقلاب اسلامی فعالیت می‌کنند و توانسته‌اند عملکرد و فعالیت بسیج دانشجویی را ارزشی و ماندگار کنند.

وی با بیان اینکه حضور فعال بسیج در دانشگاه می‌تواند فرهنگ و روحیه ایثار و شهادت را در دانشگاه‌ها ترویج دهد؛ چراکه امروزه امنیت کشور مرهون خون شهدای این نظام و انقلاب است، افزود: بسیج دانشجویی بستر تربیت نیروی انقلابی در دانشگاه و در تمام صحنه‌ها سرآمد و الگوست و باید در احیای ارزش‌های انقلابی تلاش بیشتری داشته باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر جاسک اظهار کرد: بسیج دانشجویی در فعالیت‌های اجتماعی و علمی نقش بسزایی دارد که با همکاری دیگر کانون‌ها و تشکل‌ها می‌توانند باعث ارتقای کیفیت علمی و فرهنگی دانشگاه شوند.

قصمی تقویت روحیه مطالبه‌گری در دانشجویان را یکی از آرمان‌های بسیج دانشجویی دانست و گفت: دانشجوی بسیجی باید در همه حوزه‌ها با بصیرت وارد عمل شود و با حفظ روحیه استکبارستیزی زمینه‌های پیشرفت جامعه و کشور را فراهم کند.
در این جلسه از تلاش‌های مریم نظری قدردانی و زهرا عبدی‌اصل به‌عنوان مسئول بسیج دانشجویی خواهران دانشگاه آزاد اسلامی واحد جاسک معرفی شد.

جاسک / خبرنگار/ کمیل حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *