حجت‌الاسلام والمسلمین کریمی با معاونت توسعه و منابع انسانی استانداری هرمزگان دیدار و گفتگو کرد

 

حجت الاسلام والمسلمین کریمی در دیدار با  معاون توسعه و منابع استانداری به استفاده از ظرفیت جوانان در حوزه مطالبه گری تاکید کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین کریمی گفت:ما تصمیم به تشکیل ۳هزار گروه مطالبه گری کردیم تا بتوانیم ظرف یک سال آینده ۱۸تا۲۰هزار نیرو در سطح استان داشته باشیم.

رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان افزود:این نیروها تحت عنوان نه به مدیر اشرافی و نه به مدیریت اشرافی،نه به اسراف،نه به ترک فعل فعالیت میکنند و می‌توانند در حوزه های اقتصادی،فرهنگی،و بهداشت ورود کنند.

کریمی بیان کرد:از تهران ۱۶_۱۷آیتم عنوان شده که باید فعالیت های مطالبه گری با مجوز و در این زمینه ها باشد.

این مسئول تصریح کرد:قانون امر به معروف مشخص کرده که در هر حوزه ای میتوان ورود کرد و امربه معروف و نهی از منکر کرد.

وی عنوان کرد:توافق نامه ای که با قوه قضائیه و دادگستری منعقد شده در این حوزه و جلساتی که با رئیس قوه قضائیه برگزار شد تصمیم بر این گرفته شد که مواردی که ما به قوه قضائیه و دادستانی ارجاع میدهیم خارج از نوبت و سریع رسیدگی شود.

حجت‌الاسلام کریمی خاطرنشان کرد:قانون هم می گوید مواردی که ستاد امر به معروف ارجاع می‌دهد باید خارج از نوبت رسیدگی شود و دادستان موظف به رسیدگی است و اگر لازم بود باید تفاهم نامه ای منعقد شود همانطور که با خیلی از مدیران کل تفاهم نامه منعقد کردیم.

این مسئول ابراز کرد: در حوزه های مختلف آموزشی و همینطور در بحث آموزش مدیران میتوان خیلی برنامه ریزی کرد و در حوزه آموزش این افراد ورود کرد.

کریمی در پایان ادامه داد:یک ظرفیتی وجود دارد که ما بتوانیم در کنار مجموعه شما با استفاده از جوانان نخبه ،فعال در میدان فعالیت کنیم و امید است بتوان از ظرفیت مجموعه شما در کنار ظرفیت ستاد استفاده کرد.

معاونت توسعه و منابع انسانی استانداری هرمزگان آقای خاکی نهاد گفت:در دیداری که با استاندار داشتیم ،استاندار محترم قول همکاری دادند همچنین لازم به ذکراست مسئولین نباید صحبت هایی داشته باشند که مردم را ناامید نسبت به آینده انقلاب کنند این موارد را میتوان در قالب ستاد انجام داد این گفتمان دولت است و دولت به آن پایبند است و همچنین مجموعه استانداری از آن تبعیت میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *