تجلیل از بانوان شاغل در ادارات شهرستان جاسک

تجلیل از بانوان شاغل در ادارات شهرستان جاسک

به مناسبت میلاد باسعادت حضرت زهرا ( س) و روز زن صورت گرفت

در ابتدای این جلسه الهام اشرافی جاسکی نماینده زنان انقلابی ومدیرکانون پرورش فکری شهرستان جاسک گفت: ضمن تقدیرازمدیرانی که به حفظ شان و کرامت انسانی بانوان شاغل در دستگاه خود توجه دارند ازمدیران خواهانیم درتکریم ،حفظ شان، جایگاه وحقوق بانوان شاغل دردستگاه ها بیش از پیش اهتمام داشته باشند ونباید درهیچ دستگاهی شاهد تضییع حقوق مادی ومعنوی بانوان باشیم.

در ادامه علی مهرانی سرپرست فرمانداری شهرستان جاسک ضمن تبریک فرارسیدن روز میلاد با سعادت بانوی دو عالم حضرت زهراس و هفته گرامیداشت روز زن و مقام مادر اظهار داشت: این افتخاراست برای بانوان و مادران و زنان گرانقدری که امروز را به مناسبت فرخنده میلاد حضرت‌ فاطمه (س) اسوه اخلاق و اسوه زنان عالم روز زن و مادر نامگذاری شده است.

مهرانی گفت : مادر دارایی ارزشمندی است برای جامعه و خصوصا برای ایران عزیز ما نقش مادر برای تربیت فرزندان صالح بسیار مهم است و امروز افتخار زنان و مادران ایران اسلامی آن است که اسوه آنان بی بی دوعالم حضرت زهراست و روش و منش آنان نیز فاطمی است منشی که برگرفته از اخلاق مداری ولایتمداری وهمسرداری است که هرچه بگوییم بازهم از گفتن فضائل واخلاقیات بی بی دوعالم کم گفته ایم ، یقینا شما مادران، همسران و زنان خوبی برای خانواده و جامعه هستید و نمونه بارز دین و اسلام و قرآن در وجود مادر تجلی یافته است .

وی افزود: حفظ کرامت و شان زنان در ادارات باید در جهت احترام و تکریم و جایگاه آنان در جامعه حقوق و حرمت آنان حفط شود و در نهایت قوانینی که شامل حال بانوان می‌شود اجرا شود و به سرانجام برسد.

مهرانی در پایان سخنان خود بیان داشت: مقام و شخصیت بانوان و جایگاه بی بدیل آن ها در حفظ بنیان خانواده و پرورش فرزندانی شایسته بایستی همواره مورد توجه باشد تا جامعه از آرامش و بالندگی برخوردار گردد.

شایان ذکر است : در پایان این مراسم از بانوان شاغل در ادارات با اهدای لوح و هدایا تقدیر شد .

جاسک / خبرنگار/ کمیل حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *