اصلاح شبکه آبرسانی لیردف با همکاری سپاه

عضو شورای اسلامی شهر لیردف؛
فرسودگی شبکه آبرسانی شهر لیردف با همکاری سپاه اصلاح می شود

عضو شورای اسلامی شهر لیردف شهرستان جاسک گفت: فرسودگی شبکه آبرسانی شهر لیردف با همکاری سپاه استان اصلاح و مرتفع می شود.

عبدالرحمن میری با اشاره به مشکلات موجود در حوزه آبرسانی در شهر لیردف افزود: سال هاست شهر لیردف با فرسودگی شبکه های آبرسانی مواجه است و با وجود پیگیری و مکاتبات لازم انجام شده اما تاکنون این مشکلات مهم حیاتی مرتفع و به سرانجام نرسیده است.

وی گفت: در دیدار با جانشین فرماندهی سپاه امام سجاد و عنوان مشکلات شهر لیردف به خصوص مشکل فرسودگی و اصلاح شبکه آبرسانی این شهر قول مساعدت و همکاری از سوی سپاه استان جهت تامین و تهیه ۶ کیلومتر لوله اصلاح شبکه آبرسانی شهر لیردف داده شد.

میری با اشاره به هفته پرکار اخیر شورای های اسلامی شهر لیردف اظهار کرد: اعضای شورای شهر لیردف با بررسی مشکلات در شهر سایر موارد مکتوب و جمع بندی و با حضور رئیس شورای اسلامی شهر لیردف در تهران و دیدار با نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی و مسئولان مرکز کشور برای حل مشکلات اقدامات و پیگیری های لازم صورت گرفته است.

عضو شورای اسلامی شهر لیردف با تاکید بر توجه و تعامل مسئولان استان هرمزگان و شهرستان جاسک در راستای تحقق پیگیری مسائل و مشکلات این شهر عنوان کرد: مسئولان با اعضای جوان شورای اسلامی شهر لیردف همکاری لازم برای پیگیری و حل مشکلات این شهر را داشته باشند تا مشکلات در شهر لیردف انباشته نشود.

جاسک / خبرنگار/ کمیل حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *