برگزاری مسابقه شتر دوانی درجاسک

برگزاری مسابقه شتر سواری درجاسک

به مناسبت دهه مبارک فجر به همت شورای اسلامی و دهیاری روستای گاوبندی یک دوره مسابقه شتر دوانی با شرکت بیست نفر شتر سوار به مسافت دو کیلومتر در محل پیست شتر دوانی روستای گاوبندی بخش مرکزی جاسک برگزار گردید.
مراسم اهدا جوایز این مسابقات با حضور مهندس آرمات بخشدار مرکزی و مرادی رئیس ورزش وجوانان جاسک و نایب رئیس شورای بخش مرکزی برگزار گردید.

در مراسم اهدا جوایز مهندس آرمات بخشدار بخش مرکزی چهل سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک عرض کرد و ازمسئولین برگزاری این مسابقه بویژه رئیس شورا و دهیار روستای گاوبندی تشکر کرد وگفت: مسابقات شتر دوانی در روستاهای بخش مرکزی با همت مردم و همکاری شوراها و دهیاران برگزار شد.

بخشدار مرکزی افزود :شتر دوانی از ورزش های اصیل و بومی این منطقه است که مردم خوب بخش مرکزی استقبال می‌کنند و این مسابقات همیشه برگزار میشود.

لازم به ذکر است : دکتر بیدخت دهیار روستای گاوبندی و علی پیروان شورای اسلامی گاوبندی در برگزاری این مسابقه زحمات زیادی متحمل شدند جای تشکر را دارد.

جگر فروش از بهمدی- سجاد نخلی زاده از گاوبندی و لال بخش زنگی از گاوبندی توانستند مقام اول تا سوم این مسابقات را بدست آوردند.

جاسک / خبرنگار/ کمیل حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *