یک هرمزگانی عضو هیات مدیره انجمن مطالعات برنامه درسی ایران شد

یک هرمزگانی عضو هیات مدیره انجمن مطالعات برنامه درسی ایران شد

دکتر محمد جمالدینی، استاد دانشگاه و از فرهیختگان شهرستان سیریک در استان هرمزگان توانست عضو هیات مدیره انجمن مطالعات برنامه درسی ایران شود.

دکتر جمالدینی در انتخابات نهمین دوره اعضای هیات مدیره انجمن مطالعات برنامه درسی که به صورت مجازی برگزار شد با کسب اکثریت آرا به عنوان نفر اول این دوره انتخاب شد.

دکتر جمالدینی از اساتید باسابقه در دانشگاه های استان هرمزگان می باشد که توانسته است دانشجویان بسیاری را تربیت کند و وی خدمات شایانی در زمینه جلوگیری از ترک تحصیل دانش آموزان و جذب دانش آموزان بازمانده از تحصیل در مناطق محروم هرمزگان داشته است.

انجمن معالعات برنامه درسی ایران زیر نظر وزارت علوم و تحقیقات و فناوری فعالیت می کند و براساس ضرورت وجود یک نهاد علمی ، تخصصی در قلمرو برنامه درسی، صاحب نظران این حوزه را در کشورمان با چالش های فکری مواجه ساخت و درنهایت طی نشستها، هم اندیشی ها و گفتگوهای بسیار اندیشه تشکیل انجمن برنامه ریزی درسی ایران در سال ۱۳۷۹ محقق یافت و با اخذ مجوز نهایی و به ثبت رساندن آن در شرکت مربوط، نخستین مجمع عمومی در تاریخ ۱۸/۴/۷۹ با حضور تعداد قابل توجهی از اعضای پیوسته و وابسته که قبلا از طریق فراخوان ثبت نام کرده بودند، برگزار شد.

این انجمن به منظور گسترش و پیشبرد و ارتقای علم برنامه درسی، توسعه کمی و کیفی نیروهای متخصص مربوط در عرصه های نظر و عمل، بهبود بخشیدن به امور آموزشی و پژوهشی در زمینه‌ برنامه ریزی درسی در سطح کشوربه وجود آمده است.

جاسک / خبرنگار/ کمیل حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *