شفافیت و عدالت در کارها و تکریم شهروندان وظیفه تک تک ماست

شفافیت و عدالت در کارها و تکریم شهروندان وظیفه تک تک ماست

نشست سرپرست فرمانداری شهرستان جاسک با شهردار و پرسنل شهرداری شهرجاسک

علی مهرانی سرپرست فرمانداری شهرستان جاسک با شهردار و پرسنل شهرداری شهر جاسک دیدار و پیرامون مسائل و مشکلات شهر گفتگو و تبادل نظر کردند.

این نشست با حضور سرپرست‌ فرمانداری شهرستان،معاون عمرانی فرماندار ،شهردار شهرجاسک و پرسنل شهرداری در محل سالن اجلاس فرمانداری شهرستان برگزار شد.

علی مهرانی سرپرست فرمانداری شهرستان جاسک در این جلسه ضمن تقدیر از مجموعه اقدامات اخیر شهرداری جاسک در رویکرد بهبود شرایط خدماتی شهرداری به شهروندان گفت: هدف ما خدمت به شهر و مردم این شهر است همه ‌ما تعهد داریم خدمت صادقانه به مردم را داشته باشیم و شهری تمیز و زیبا در خور مردم را ایجاد کنیم آنچه در گذشته رخ داده است را کنار بگذاریم آنهایی که سهل انگاری ها و کوتاهی های گذشته را داشتند در حال رسیدگی است و یقینا پیگیری کامل خواهد شد.

علی مهرانی افزود : شفافیت و عدالت در کارها و تکریم شهروندان وظیفه تک تک ماست ما باید منویات مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهیم و در راه خدمت به مردم جهاد کنیم و الان وقت جهاد است با نشستن روی میز و دستور دادن هیچ کاری از پیش نخواهیم برد.

سرپرست فرمانداری جاسک گفت: شفافیت و صداقت پاسخگویی و برخورد در چارچوب قانون، زیبا سازی شهر این ها را ما باید فراهم کنیم کسی از بیرون ما را هدایت نمیکند ما باید خودمان خودمان هدایت کنیم و به نقطه هدف نزدیک شویم از همه ظرفیت های شهرستان باید استفاده کنیم برای آنچه که لایق این مردم است حق و حقوق مردم کوچه های خاکی ، تاریک ، بافت های فرسوده و کثیف نیست هرآنچه داریم از همین مردم است باید تمام تلاش را برای رفاه این مردم داشته باشیم چرا که ما مسئولیت قبول کردیم و در قبال حق و حقوق این مردم باید پاسخگو باشیم وبا کمک همفکری و تعامل با هم و در چارچوب قانون کارها را پیش ببریم از همه ‌شما انتظار دارم نهایت همکاری را داشته باشید در جهت رفع مشکلات این شهر و تامین رفاه مردم .

وی رضایت شهروندان را بالاترین افتخار برای مجموعه ها دانست و همه کارکنان شهرداری باید جلب رضایت شهروندان را در بالاترین اولویت فعالیت خود قرار دهند چرا که اولین موردی که مردم با آن مواجه هستند و منعکس می کنند را برخورد خوب کارکنان با شهروندان دانست و افزود : امیدواریم روند تکریم ارباب رجوع در همه مجموعه ها ادامه دار باشد و در پایان کار همه ما سربلند باشیم که سربلندی ما هم افتخار و ارتقاء جایگاه شهر جاسک خواهد بود.

وی بیان داشت: باتوجه به نزدیک شدن عید نوروز و مهمان پذیر بودن شهرستان در ایام نوروز لذا برنامه ریزی و فضا سازی شهر برای حضور گردشگران و مهمانان و همچنین نهضت آسفالت در دستور کار باشد هم معابر خاکی یکبنی ، سرریگ و محله غریب آباد و هم آسفالت داخل شهر از این حالت خارج شود.

در پایان اعضاء گزارشی از مسائل و مشکلات شهری را بیان و پیرامون آنها به بحث و تبادل نظر پرداختند و سرپرست فرمانداری شهرستان بر لزوم پیگیری جدی مشکلات شهر جاسک تاکید کردند.

جاسک / خبرنگار/کمیل حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *