شهردار بندرعباس در همایش تخصصی روابط عمومی و ارتباطات تأکید کرد: اثر گذاری مثبت بر افکار عمومی و جامعه مهمترین وظیفه روابط عمومی است

 

شهردار بندرعباس گفت: امروز جامعه نیاز به امید آفرینی دارد و رسانه‌ها و روابط‌عمومی‌های ادارات و ارگان‌های مختلف با انعکاس درست دستاوردها و اقدامات انجام شده، نقش خود را به خوبی ایفا می کنند.

همایش تخصصی ارتباطات و روابط عمومی استراتژیک در استانداردهای جهانی با سخنرانی دکتر حمید شکری خانقاه دکترای تخصصی جامعه شناسی ارتباطات فرهنگی با گرایش برنامه ریزی استراتژیک ارتباطات انسانی و اعتماد اجتماعی و حضور جمع کثیری از مدیران روابط عمومی های سازمانها و ادارات و متخصصین و علاقه‌مندان روابط‌عمومی با هدف توسعه و ارتقای وظایف روابط عمومی ها از طریق بکارگیری فن آوری های نوین اطلاعات و ارتباطات در سالن فردوسی شهرداری بندرعباس برگزار شد.

شهردار بندرعباس در این همایش به نقش مؤثر روابط عمومی در انعکاس فعالیت های یک دستگاه اشاره و بیان کرد: روابط عمومی قلب تپنده یک سازمان است، تلاش و کوشش برای انعکاس اقدامات انجام شده یک سازمان از وظایف مجموعه روابط عمومی است.
نوبانی افزود: اثرگذاری مثبت بر افکار عمومی و جامعه ازجمله مهمترین وظایف روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی است.
شهردار بندرعباس گفت: روابط عمومی می تواند در حوزه های مختلف ورود کند و در مجموعه مدیریت شهری نیازمند همراهی و مشارکت همه ی دستگاه های خدمات رسان می باشیم تا امور خدمات رسانی به شهروندان تسریع یابد.
لازم به ذکر است همایش تخصصی مدیریت ارتباطات و روابط عمومی استراتژیک در استانداردهای جهانی و مدیریت هوشمند در شهرداریها با حضورروابط عمومی های شهرداری بندرعباس و سازمان ها و ادارات در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار شد و در پایان این همایش گواهینامه آموزشی برای شرکت کنندگان صادر گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *