جلسه مشترک مجمع مطالبه گران شهرستان جاسک

جلسه مشترک مجمع مطالبه گران شهرستان با حضور امام جمعه، فرماندار، جانشین فرماندهی بسیج شهرستان، رئیس شورای شهر، اعضای قرارگاه جهادی پیشرفت شهرستان و جمعی از اهالی محله سرکله در دفتر امام جمعه محترم شهرستان برگزار شد.

در این جلسه مشکلات محله بازگو و راهکارهای جهت رفع آنها ارائه و مورد بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

در ابتدا جمال جلالی نماینده اهالی سرکله شرح کاملی از مشکلات و مسائل شهروندی و اجتماعی و زیرساخت در محله را بیان کرد و گفت : نبود پایگاه فرهنگی ، مسجد ، حسینه، مدرسه و پایگاه بسیج / وضعیت بد کوچه و معابر خاکی و نبود روشنایی معابر/ ساماندهی قایق های صیادی از خیابانها وپیاده روها کوچه ها و جایگاه مخصوص پارکینگ صیادان / وضعیت رفت و آمد کامیون ها باری به سمت اداره بندر از وسط محله سرکله / عدم اجرای طرح بافت فرسوده در محله و اجرای خیابان اتصالی از صیادان به غدیر / تخریب دیوار اداره بندر و حفظ و بازسازی اماکن تاریخی شهرستان که در گذشته تخریب شده اند در محله سرکله عمده مشکلات این محله هستند .

در ادامه سپس حسین روشنی دبیر مجمع مطالبه گران شهرستان جاسک گفت : از فرماندار و شورای شهر و مسئولین مربوطه درخواست میکنم برای حل مشکلات شهروندی اقدامات لازم به کار گرفته شود.

روشنی افزود: مسائل مطرح شده از سوی مجمع مطالبه گران شهرستان تا حصول نتیجه پیگیری خواهد شد.

در ادامه مهرانی فرماندار شهرستان نیز قول های برای حل صد درصدی و پیگیری و برطرف کردن مباحث دادند و قرار شد جلسه ای در همین خصوص در فرمانداری برگزار شود.

سپس امام جمعه محترم شهرستان حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ذاکری ضمن تشکر از مجمع مطالبه گران شهرستان به جهت تشکیل این چنین جلساتی و مطرح کردن معضلات محله از فرماندار محترم خواستند که در اولین فرصت جلسه ای هم در فرمانداری و هم در دفتر امام جمعه با حضوررئیس اداره بندر و تمام اعضای شورای شهر، شهردار، مسکن و شهرسازی انجام شود و تمام موارد بررسی و پیگیری شود.

در پایان مقرر شد : مصوبات جلسه با امضای حاضرین در سه نسخه‌ تنظیم و در اختیار فرمانداری برای اجرای مصوبات قرار گیرد.

جاسک /خبرنگار/ کمیل حیدری نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *