شرکت توزیع برق جاسک برای اصلاح و جابجایی ۲۰ پایه برق اقدام کند

شرکت توزیع برق جاسک برای اصلاح و جابجایی ۲۰ پایه برق اقدام کند

تعلل شرکت توزیع برق جاسک در جابجایی پایه های برق باعث معلق ماندن خدمات رسانی به محله ی یکبنی شده است

یوسف مرادیان نائب رئیس شورای شهر جاسک: باتوجه به اینکه استاندار محترم چند محله از شهر جاسک از جمله محله ی یکبنی را جز محلات پایلوت احیای بافت فرسوده انتخاب کردند خواهشمند است مدیران محترم شهرستان نسبت به برون رفت مشکلات این محله تلاش کنند .

یوسف مرادیان گفت: شرکت توزیع برق جاسک برای اصلاح و جابجایی ۲۰ پایه برق که درمعابر اصلی بخصوص خیابان شهید فهمیده محله ی یکبنی قرار دارد اعلام کرده برای این جابجایی بودجه نداریم و همین مشکل باعث معلق ماندن خدمات رسانی عمرانی به این محله شده است .

نائب رئیس شورای شهرجاسک افزود : در محله یکبنی دوسالی می شود که شهرداری برای اجرای طرح پیاده رو یک خط جدول انجام داده که با عدم جابجایی و اصلاح پایه های برق این طرح هنوز به سرانجام نرسیده است.

یوسف مرادیان نائب رئیس شورای شهرجاسک اعلام کرد : با وجود برگزاری چند جلسه با کارشناسان شرکت توزیع برق جاسک و بازدید میدانی با توجه به نبود بودجه این جابجایی هنوز انجام نشده است لذا از مدیر عامل شرکت توزیع برق استان هرمزگان خانم مهندس عبدی درخواست میشود که برای جابجایی پایه های برق که در معابر اصلی و فرعی قرار داشته و امکان حادثه سازی دارد چاره اندیشی نمایند.

مرادیان یادآورشد : مردم محله یکبنی در ایام اخیر مراجعات متعددی به شورای شهر داشته و خواستار اجرای طرح مذکور هستند لذا توقع داریم شرکت توزیع برق استان به این امر توجه ویژه نمایند.

مرادیان در پایان اضافه نمود : از شهردار محترم نیز توقع داریم برای همه ی محلات سطح شهر برنامه ریزی جهت ساماندهی محلات داشته باشند.

جاسک /خبرنگار/ کمیل حیدری نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *