قهرمان والیبال جام رمضان جاسک شناخته شد

قهرمان والیبال جام رمضان جاسک شناخته شد

رقابت های والیبال جام رمضان با قهرمانی تیم « دهیاری بهمدی » به کار خود پایان داد

مسابقات والیبال شهرستان جاسک به مناسبت ماه مبارک رمضان در روستای گنگان بخش مرکزی برنامه ریزی و پس از اعلام برگزاری مسابقات حضور شش تیم در قالب دو گروه سه تیمی در این تورنمنت نهایی شد.

این رقابت ها با حضور تیم های گتان‌، گروک‌، اتفاقات برق‌، دهیاری بهمدی‌، پیشکسوتان گنگان و خرگوشی ۴ رمضان کار خود را آغاز کرد و شرکت کنندگان برای رسیدن به سکوی قهرمانی طی ۱۰ شب در دو مرحله گروهی و نیمه نهایی رقابت کردند که دهیاری بهمدی با هدایت مراد رنجبری در دیدار پایانی این دوره از مسابقات ۳ بر یک تیم اتفاقات برق شکست داد و جام قهرمانی را بالا سر ببرد ، اتفاقات برق با هدایت صفا حیدری هم رده دوم مسابقات را از آن خود کرد و در مرحله رده بندی هم تیم گتان با هدایت ایوب قتالی ۳ بر ۲ گروک شکست داد و سوم شد.

سجاد قنبری از دهیاری بهمدی بهترین اسپکر رقابت ها لقب گرفت‌، محمد قیصری به عنوان بهترین پاسور از تیم اتفاقات برق و یحیی قلی زاده از تیم گروک بهترین دریافت کننده رقابت ها معرفی شدند.

مراسم اختتامیه این مسابقات با حضور عبدالمجید مرادی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جاسک‌، احمد ارجمند مسئول تربیت بدنی بسیج‌، اسماعیل سالفی مسئول اتفاقات برق و جمعی از بزرگان و ریش سفیدان روستای این بخش برگزار گردید و در پایان به تیم های برتر جام قهرمانی اهدا شد.

گفتنی است‌: قضاوت این مسابقات به عهده خدابخش خداخواه و یوسف قیصر زاده بود که موسی حاجی زاده‌، محمد و مرتضی قیصری مسئولیت برگزاری این دوره را بر عهده داشتند.

جاسک / خبرنگار/ کمیل حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *