طوفان بونجی قهرمان چهارمین دوره جام رمضان روستای بونجی جاسک شد

طوفان بونجی قهرمان چهارمین دوره جام رمضان روستای بونجی جاسک شد

چهارمین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان روستای بونجی از توابع بخش مرکزی جاسک باقهرمانی«طوفان بونجی » به پایان رسید.

مسابقات فوتسال جام رمضان روستای بونجی با حضور ۹ تیم برگزار شد که گروه اول تیم های طوفان بونجی‌، گزی‌، سیکویی‌ و گوجگ و در گروه دوم هم تیم های خرگوشی‌، اغوشک‌، سرزه‌، کوه مبارک‌ و بنیاد بونجی باهم به رقابت پرداختند.

فینال جام رمضان این روستا با حضور پرشور هواداران‌ برگزار شد که یک فینال تمام بونجیچی بین دو تیم طوفان و بنیاد با هم به رقابت پرداختند و در پایان تیم « طوفان بونجی » در یک بازی دیدنی ۶ بر یک بنیاد بونجی را شکست داد و جام قهرمانی را بالای سربرد.

در پایان این رقابت ها جلال پیشکی‌، عبدالله طاهری از بازیکنان تیم قهرمان به ترتیب به عنوان فنی ترین بازیکن و بهترین دروازه بان جام شناخته شدند.

یوسف ثبات و سراج بادنوروز به صورت مشترک با زدن ۱۰ گل‌، آقای گل مسابقات انتخاب شدند.

قضاوت این رقابت ها به عهده ایوب فرامرزی‌، مهرداد بابیزان‌، عبدالرحمن میری‌، عابد جلالی‌، جلال علایی مطلق‌، ابراهیم رشیدی و پیاپ بود و برگزار کنندگان این جام احمد فولادی‌، عادل و عبدالله تاب بودند.

لازم به ذکر است: چهار تیم شرکت کننده در این دوره از رقابت ها به عنوان مهمان از شهرستان سیریک حضور داشتند.

مراسم اختتامیه این مسابقات با حضور سرهنگ علی نسب فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه جاسک‌، عبدالمجید مرادی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان‌، محمد بهروجه عضو شورای بخش مرکزی جاسک‌، خدابخش لشکری عضو شورای روستای بونجی ، عبدالرحمن لشکری زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جاسک و هوادران فوتسال به صورت ویژه برگزار و به تیم های قهرمان مدال و جام قهرمانی داده شد.

جاسک / خبرنگار/ کمیل حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *