کشف بیش از ۱۲۰هزار لیتر الکل احتکار شده در تهران

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ری از کشف ۱۲۴ هزار لیتر الکل طبی و مواد ضدعفونی احتکار شده در جنوب تهران با همکاری سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات خبر داد.

غلامرضا نوفرستی افزود: این اقلام در دو انبار مجاور هم در منطقه شورآباد شهرستان ری در گشت مشترک تعزیرات و اداره ‌کل اطلاعات جنوب تهران کشف شده است.                                                                               

وی اظهارداشت: در این انبارها  ۱۲۰۰ گالن ۳۰ لیتری آب اکسیژینه، ۲۵۰ بشکه ۲۲۰ لیتری الکل طبی ۸۰ درصد و بیش از ۱۵۰ بشکه ۲۲۰ لیتری الکل طبی ۹۹ درصد که نیاز ضروری جامعه پزشکی و کارخانه های تولید مواد ضدعفونی کننده و بهداشتی است کشف و ضبط شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ری گفت: در این پرونده ۳ نفر دستگیر و برای طی مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

نوفرستی افزود: این افراد در صدد بودند تا این اقلام را با توجه به شرایط  پیش آمده در کشور احتکار و با چندین برابر قیمت به بازار عرضه کنند.

وی به افراد سودجو و فرصت طلب هشدار داد تا از فرصت باقیمانده استفاده کنند و تا پیش از آن که در چنگال عدالت گرفتار شوند آمار موجودی انبارهای خود را به مراکز رسمی وزارت صنعت،معدن،تجارت و وزارت بهداشت اعلام کنند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ری گفت: افرادی که به این هشدارها توجه نکنند به عنوان مفسد فی الارض و کسانی که نظم اقتصادی و بهداشتی جامعه را بر هم می زنند به اشد مجازات محکوم خواهند شد./صداوسیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *