حجت الاسلام والمسلمین حسن زارعی در پیامی سالگرد رحلت امام خمینی را تسلیت گفت

*بسم الله الرحمن الرحیم

در سالگرد رحلت امام راحل خمینی کبیر و قیام ۱۵ خردادضمن عرض تسلیت ارتحال آن امام راحل نظر همگان را به مسائلی از مکتب امام عظیم الشان انقلاب حضرت روح‌الله وشهیدان گلگون کفن مبارزه با استکبار جهانی جلب می نمایم:
۱- مکتب امام مکتب عبودیت معنویت و طهارت نفس است مکتبی که خدمت گذاری بدون منت به خلق خدا را بزرگترین سرمایه برای نظام و انقلاب می‌داند .

۲- مکتب ما مکتبی است که برای تحقق احکام اسلام عزیز دلباختگان آن برای اثبات دلباختگی جان بر سر آرمان خود گذاشته وبه افتخار شهادت نائل می شوند .
مکتب ما مکتب بهشتی ها ،مطهریها، سلیمانی ها، صیاد شیرازیها ،شیرودی ها،فکوری ها چمرانها ،باکری ها ،همت ها،جهان آرا، وکاوه، وکشوریهاست که جان را توشه ناچیزی برای تقدیم به حضرت دوست می دانند.
مکتب ما مکتبی است که ما را ملت امام حسین علیه‌السلام می داند.
وچه سنگین است وظیفه خطیر نگهبانی و حفاظت از آرمانهای امام راحل و شهیدانی که در مسلخ عشق با نکویی جان عزیز را تقدیم راه خدا نمودند،وچه زیباست حرکت در مسیر ولایت ونگهداری از اصل قویم ولایت فقیه که مایه سعادت دنیا وآخرت ماست.
وهم اکنون در عصر جنگ رسانه و تهاجم و شبیخون فرهنگی، دشمن با زیرکی به دنبال فریب افکاراست.
ودر این سنگر فقط بصیرت کارساز است ،بصیرتی که حیله عمروعاص ها و معاویه ها را شناخته و اجازه عرصه گردانی به جاهلانی چون ابوموسی ها را ندهند.
برای این منظور تبعیتی آگاهانه ودل در گرو فرمان رهبر سپردن راه نجات و عبور کشور از بن بستهاست.
ومابار دیگر با روح مطهر امام راحل و شهیدان ۱۵خرداد۴۲وهمه شهیدان راه فضیلت از آغاز تا کنون پیمان می بندیم که محکم واستواردر مسیر دفاع از اصل ولایت فقیه وآرمانهای امام راحل گوش به فرمان رهبر فرزانه مان امام خامنه ای حفظه الله مثل سدی استوار در مقابل استکبار جهانی ایستادگی نموده وپرچم این انقلاب ونهضت عاشورایی ۱۵خرداد را به دستان با کفایت پیروان اسلام ناب محمدی سپرده ولحظه ای در اجرای آن کوتاهی ننمائیم .
به امید پیروزی و سپردن رایت اسلام به دستان صاحب اصلی این انقلاب.

والسلام علی من التبع الهدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *