مسئولین استانی و شهرستانی به جوانان جاسکی هم اعتماد کنید

مسئولین استانی و شهرستانی به جوانان جاسکی هم اعتماد کنید

حجت الاسلام و المسلمین عباس ذاکری:

باحزب بازی از توانمندی نیروهای جاسکی چشم‌پوشی نکنید

امام جمعه جاسک با اشاره به اینکه شایسته سالاری سرلوحه انتخاب مدیران قرار داده شود گفت: اینگونه نباشد مسائل سیاسی و حزب بازی بر شایسته سالاری انتصاب مدیران غلبه کند.

حجت الاسلام و المسلمین عباس ذاکری امام جمعه جاسک در بخشی از خطبه های نماز جمعه این هفته گفت : خوشبخانه دولت انقلابی مستقر شده است و مسئولان در راستای اهداف نظام، انقلاب و دولت انقلابی درحال حرکت هستند که شاهد اتفاقات مبارکی هستیم.

امام جمعه جاسک با بیان اینکه تغییرات مدیران با تغییر دولت ها یک امر طبیعی است افزود : کسانی که در سال های گذشته مسئولیت داشته‌اند مسئولیت خود را به فردی دیگر واگذار می‌کنند مسئله‌ تازه‌ای نیست و کسی به این موضوع اعتراضی ندارد.

حجت الاسلام و المسلمین ذاکری در ادامه خطاب به مسئولین استانی و شهرستانی اضافه کرد : به جوانان جاسکی هم اعتماد کنید، اینگونه نباشد با اقدامات خود باعث تحقیر و بی انگیزگی جوانان این منطقه شویم.

ذاکری با بیان اینکه کاری را انجام ندهیم که جوان جاسکی به ما بگویند که کجای کار قرار داریم یادآورشد : ما در شهرستان دارای نیروهای مستعد و توانمند ی هستیم ولی از ظرفیت آن‌ها استفاده نمیشود، اشکالی ندارد تغییرات مدیریتی انجام شود و از شهرستان های همجوار هم آورده شود ولی نیم نگاهی هم به نیروهای جوان جاسکی داشته باشید.

امام جمعه جاسک تصریح کرد: تاکی شاهد آمدن نیرو از شهرهای دیگر باشیم و آمدن نیروهای پروازی به این شهرستان متوقف شود.

خطیب جمعه شهرستان جاسک با بیان اینکه اگر نیروی توانمندی در شهرستان وجود ندارد از شهرستان های دیگر آورده شود عنوان کرد: شایسته سالاری سرلوحه انتخاب مدیران قرار داده شود و اینگونه نباشد مسائل سیاسی و حزب بازی بر شایسته سالاری انتصاب مدیران غلبه کند.

حجت الاسلام و المسلمین ذاکری در ادامه گفت: این مسیر در دولت گذشته تجربه شده است و مسیر اشتباهی است، در دولت انقلابی انتظار داریم مسئولان به شایستگی در انتصابات خود توجه داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان جاسک با اشاره به اینکه همه انتصابات مورد احترام است اما باید به این موضوع توجه بیشتری شود افزود: جوان های جاسکی هم باید دیده شوند، آیا این شهری که پر از نیروهای توانمند است این قدرت را ندارد که یک نیروی بومی را به عنوان یک مدیر، معاون یا یک مسئول معرفی کند.

امام جمعه جاسک با بیان اینکه اگر از ظرفیت نیروهای جاسکی در شهرخودشان استفاده نمیشود حداقل در شهرهای مجاور استفاده شود تصریح کرد: سهم انتصابات مرکز استان از شهرستان جاسک چقدر است و آیا واقعا ما در جاسک نیروی توانمند نداریم که از ظرفیت آن‌ها حتی در سطح‌ معاونت ادارات استفاده شود.

حجت الاسلام ذاکری امام جمعه شهرستان جاسک با اشاره به اینکه مسئولان در این خصوص صدای ما، مردم و جوانان را بشنوند گفت: مسئولان باید به این خصوص توجه داشته باشند و در تغییرات و انتصابات حرفی نداریم چراکه باید انجام شود؛ اما نفراتی جایگزین فرد دیگری شوند در انتخاب آن‌‌ها دقت شود تا نیروهای جوان هم دیده شوند.

حجت الاسلام و المسلمین ذاکری در پایان افزود: این مطلب را در جلسات متعدد مطرح کردیم فایده‌ای نداشته است و امیداریم در آینده شاهد اتفاقات مبارکی باشیم تا نیروهای جهادی، انقلابی و امتحان پس داده انتخاب شوند.

جاسک / خبرنگار/ کمیل حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *