امام جمعه میناب:تحقق اقتصاد مقاومتی درگروکارآفرینی وآموزش نیروهای متخصص است/مباهله نشان دهنده حقانیت حضرت محمد ص در سالت اوست

حجت الاسلام محسن ابراهیمی ظهرامروز در خطبه‌های نماز جمعه میناب ضمن تبریک روزمباهله گفت:روزمباهله راجشن بگیریدوپیام های آن را دریافت کنید.وی افزود: مباهله اختصاص به یک مذهب نداردوپیروان تمام مذاهب به اهمیت این موضوع یادآوری کرده آند.
خطیب جمعه میناب گفت: مباهله نشان دهنده حقانیت حضرت محمد ص در سالت حق آن است.ابراهیمی اضافه کرد: دربرابر مسیحیان زمان مباهله ظهور حقانیت اسلام است و اسلام دربرابر دیگر ادیان حق است ومیاهله آیه ای درمنزلت اهل بیت علیهم السلام است.
ابراهیمی افزود:آیه مباهله برعصمت و حقانیت حضرت علی علیه السلام دلالت داردومباهله نشان می دهد که حسن و حسین علیه السلام فرزندان پیامبرند.
خطیب جمعه میناب به روزتکریم خانواده و بازنشستگان اشاره کردو گفت:بهترین تکریم خانواده در قرآن مطرح شده است و پیام آیه در قرآن این است که خدمات رسانی و دلسوزی و محبت زوجین باعث استحکام خانواده می شود.
ابراهیمی به روزکارافرینی اشاره کرد و گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی درگروکارآفرینی وآموزش نیروهای متخصص در جامعه است.
ابراهیمی به تکریم بازنشستگان اشاره کرد و افزود: برای بازنشستگان باید زمینه فراهم شود زیرا برای جامعه مفیدندوبازنشستگی به معنای ازکارافتادگی نیست وبایدبه وضعیت معیشتی بازنشستگان مسئولان رسیدگی کنند.ابراهیمی به سفر تبلیغاتی بایدن ریس جمهور آمریکا اشاره کرد و گفت:این سفر تبلیغاتی بایدن ریس جمهور آمریکا پوچ وبی فایده وهیچ دستاوردی نداشت و هیچ غلطی نکردودرآینده هم هیچ غلطی نخواهد کرد.ابراهیمی در پایان از تمام مسئولان و آحاد مردم که در برگزاری جشن عید غدیر تلاش کردندقدردانی نمودوازتلاش نیروی انتظامی میناب درمسائل فرهنگی شهرستان میناب تشکرکردوگفت: نیروی انتظامی میناب درجابجایی یک کالای مورد نیاز مردم در شهرستان میناب سخت گیری نکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *