کارکنان شرکت گاز در خرید محصولات خیریه موسسه محد، مشارکت کردند

 

کارکنان شرکت گاز استان هرمزگان در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی این شرکت، مرداد ماه سال جاری در خرید محصولات موسسه خیریه حمایتی محد از دانش آموزان بی سرپرست، به صورت داوطلبانه، مشارکت کردند.

در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و با هماهنگی های انجام شده با موسسه خیریه محد هرمزگان که حامی کودکان بی سرپرست وبد سرپرست در استان است، در دوم مرداد ماه سال جاری ، با رعایت پروتکل های بهداشتی در ساختمان مرکزی شرکت گاز، ساختمان شماره دو و ناحیه گاز بندرعباس حضور یافته و اقدام به فروش محصولات خود از قبیل انواع صبحانه و کیک عصرانه کردند که با مشارکت و استقبال خیلی خوب کارکنان شرکت گاز استان هرمزگان، مواجه شد.

در حاشیه این امر خداپسندانه، فواد حمزوی، مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان نیز از این فروش محصولات بازدید و ضمن خیر مقدم و تشکر از مسئولین این موسسه جهت استقرار و حضور در این شرکت، اظهار کرد: این کار نیک ان شاءالله در شرکت گاز هرمزگان و با مشارکت داوطلبانه همکاران، مستمر خواهد بود و امید است این اعمال به عنوان باقیات و صالحاتی برای همه ما در سرای باقی، ثبت و ضبط شود.

شایان ذکر است در این مشارکت داوطلبانه کارکنان شرکت گاز استان هرمزگان، بیش از ۱۱۰ میلیون ریال عواید فروش این اقلام که به حساب این موسسه واریز شد.

نوشتنی است این موسسه در سال ۱۳۹۴ به شماره ثبت ۱۱۸۶ و با هدف حمایت از دانش آموزان نیازمند شهر بندرعباس و حمایت از دانش آموزانی که به دلیل عدم تمکن مالی از تحصیل محروم اند، ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *