اطلاع رسانی حق مردم است

معاون سیاسی،امنیتی فرماندار جاسک:
اطلاع رسانی حق مردم است/از فعالین عرصه رسانه حمایت می‌کنیم

اولین جلسه شورای اطلاع رسانی شهرستان جاسک با ریاست دوراندیش معاون سیاسی،اجتماعی فرمانداری شهرستان جاسک با حضور مدیران دستگاه های اجرایی ، خبرنگاران و فعالیت حوزه رسانه ای شهرستان در سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

حسن دوراندیش معاون سیاسی،اجتماعی فرمانداری شهرستان جاسک در اولین جلسه شورای اطلاع رسانی این شهرستان گفت:مدیران دستگاه های اجرایی اطلاع رسانی بصورت شفاف به مردم در خصوص عملکرد مجموعه تحت امرخود را در دستور کارقرار دهند چرا که مردم ولی نعمت ما و همه تلاش های ما برای خدمت به مردم بوده و اطلاع رسانی از مجموعه حق مردم است.

دوراندیش افزود: یکی از برکات و نعمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مردم سالاری آن و شکل گیری براساس رای و نظر مردم است.
وی خاطر نشان کرد:مردم به واسطه برگزاری انتخابات ها در تعاملات قدرت در کشور نقش آفرینی کرده و در واقع به صورت مستقیم و غیرمستقیم در شکل گیری نظام و حاکمیت دخالت دارند.

معاون سیاسی،امنیتی فرماندار جاسک یادآور شد:بحمدالله در دولت مردمی ترکیبی از جوانگرایی تعهد و تخصص در کابینه سیزدهم شکل گرفته است که این ترکیب کار و تلاش خواهد.

دور اندیش در ادامه گفت : در این دولت کارهای نمایشی صورت نمی‌گیرد و در ابتدای فعالیت دولت بر اساس اولویت بندی رئیس محترم جمهور کارهای بزرگی مثل مهار بیماری کرونا و ساماندهی به وضعیت اقتصادی ‌و معیشتی انجام شد که برای مردم قابل لمس است.

وی حمایت و تقویت حوزه رسانه را در اولویت کاری فرمانداری این شهرستان دانست و اظهارداشت؛در کار رسانه و خبر مسائل مادی مد نظر نبوده وخبرنگاران فقط به دلیل انگیزه و علاقه به کار رسانه ای در این حوزه فعالیت میکنند.

دوراندیش با اشاره به اینکه موافق هر گونه نقد سازنده هستیم گفت:تفکیک نقد از تخریب بسیار مهم و ضروری است و بایدرسانه ها در کنار مدیران باشند و مدیران هم رسانه ها را به عنوان بازوی دانسته که حتی در پیشبرد اهداف که همانا خدمت به مردم است به آنان کمک کنند.

معاون سیاسی،امنیتی فرماندار جاسک در پایان ضمن تاکید مجدد بر اهمیت دادن مدیران به فعالیت های رسانه ای خاطر نشان کرد:به زودی دفتر خبری شهرستان جاسک راه اندازی خواهد شد و در این راستا آموزش و تربیت خبرنگاران و داوطلبان این حوزه در دستور کار قرار خواهد گرفت.

جاسک / خبرنگار/ کمیل حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *