محدودیت‌های ترافیکی مراسم علم گردانی پنجم محرم در شهرستان میناب

محدودیت‌های ترافیکی مراسم علم گردانی پنجم محرم در شهرستان میناب
سرهنگ عادل نکاحی رییس پلیس راهور میناب گفت:
باتوجه به برگزاری مراسم ویژه عزاداری سنتی و مذهبی علم گردانی در روز پنجم محرم که قدمت چند صد ساله دارد و مدت دوسال به علت پیشگیری از شیوع ویروس کرونابرگزار نگردیده است لذا درسال جاری سیل مشتاقان ودلدادگان ابا عبدلله الحسین ع را شاهد خواهیم بود پلیس راهور بر اساس وظیفه در راسنای تامین امنیت ترافیکی از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۱۲ مرداد ماه تا پایان مراسم در ۵ نقطه محدودیت تردد اعمال خواهد کرد .
۱- ابتدای پل استقلال از مسیر شمال به جنوب مسیر جایگزین بلوار ولی عصر میدان تیاب پل بسیج بلوار ال محمد(ص)
۲- تقاطع۱۷شهریور ازمسیر غرب به شرق به طرف بلوار معلم مسیر جایگزین بلوار معلم به سمت پنج شنبه بازار
۳-تقاطع پنجشنبه بازار ازمسیر غرب به شرق به سمت بلوار ساحلی مسیر جایگزین بلوار پنجشنبه بازار به سمت میدان وقف
۴-تقاطع حضرت امام از مسیر جنوب به شمال به سمت خیابان ۱۵خرداد مسیر جایگزین ۱-بلوار بسیج -غدیر شمالی ۲-بلوار بسیج به سمت بلوار ساحلی
۵-تقاطع بسیج از مسیر جنوب به شمال به سمت میدان شهدا مسیر جایگزین بلواربسیج-خیابان غدیر شمالی-بلوار حضرت امام به سمت میدان شیخ آباد.
از کلیه عزاداران حسینی خصوصا شهروندان محترم میناب انتظار داریم از به همراه آوردن خودروهای شخصی واز توقف وتردد در مسیر حرکت عزاداران ومشتاقان جدا خوداری نمایند وکسبه وبازاریان محترم ازپارک کردن وتوقف خودروها در مسیر اعلامی خوداری نمایند.
وی افزود: در صورت توقف در جهت برقراری نظم وامنیت ترافیکی خودروی آنان به پارکینگ انتقال داده خواهد شد.
رییس پلیس راهور میناب گفت: از کلیه رانندگان محترم تقاضا داریم صبر وشکیبایی را در دستور کار خود قرار دهند واز عجله وشتاب بی مورد پرهیز نمایندو به توصیه های پلیس توجه نموده و نهایت همکاری را داشته باشند.در ضمن برای رفاه حال شهروندان و عزاداران حسینی پارکینگ میناب مال در بلوار بسیج در نظر گرفته شده است..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *