برگزاری یک دوره زری بافی ویژه بانوان در طرح آموزش رایگان هنر در مناطق کمتر توسعه یافته در سالن شهید باهنر جاسک

پایان دوره زری بافی در جاسک

به همت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جاسک یک دوره زری بافی ویژه بانوان در طرح آموزش رایگان هنر در مناطق کمتر توسعه یافته در سالن شهید باهنر جاسک برگزار گردید.

مراسم پایانی این دوره باحضور معاون سیاسی اجتماعی و امنیتی فرمانداری جاسک و رستمی رئیس اداره ارشاد جاسک برگزار گردید.

فاضل رستمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تسلیت بمناسبت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین (ع) گفت:هدف از برگزاری این دوره به منظور افزایش توانمندی بانوان،توسعه و ترویج این هنر،و اشتغال زایی زنان خانه دار است که با استقبال بسیار خوبی از سوی بانوان روبرو شده است.

رستمی اضافه کرد : این دوره به مدت ٧ روز در طرح آموزش رایگان هنر در مناطق کمتر توسعه یافته از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، ظرفیت محدود و به‌صورت فشرده توسط استاد زری بافی خانم پنج برز انجام گردید.

وی افزود:در پایان به شرکت‌کنندگان گواهی‌نامه مهارت از سوی وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی اعطا خواهد شد.

سپس در ادامه این مراسم دوراندیش معاون سیاسی اجتماعی امنیتی فرماندار ضمن تسلیت بمناسبت ایام سوگواری امام حسین (ع) و تشکر از ریاست اداره ارشاد اسلامی بابت برگزاری این دوره گفت : جامعه همچنین آموزش هایی می تواند ما را در امر اقتصادی به جامعه کمک کند و فرمانداری جاسک به عنوان دستگاه عالی در این شهرستان با تمام وجود و در حد توان از مشاغل خورد حمایت می کند.

گفتنی است : معاون سیاسی امنیتی فرمانداری جاسک بعد از اتمام مراسم زری بافی از تنها کتابخانه این شهرستان بازدید به عمل آورد و از نزدیک مسائل و مشکلات را بررسی نمود.

جاسک / خبرنگار/ کمیل حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *