دیدار خبرنگاران شهرستان جاسک با فرمانده بسیج شهرستان

عشق علاقمندی رمز موفقیت خبرنگاران جاسک است

دیدار خبرنگاران شهرستان جاسک با فرمانده بسیج شهرستان

خبرنگاران شهرستان جاسک با سرهنگ علی نسب فرمانده بسیج جاسک به مناسبت روز خبرنگار دیدار کردند.

در این دیدار ابتدا مجید مرادی رئیس خانه مطبوعات جاسک ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین( ع) روز خبرنگار را تبریک عرض کرد ویاد خاطره شهدای رسانه و نیز یاد و خاطره خبرنگار فقید جاسک حسن آتش زبان را گرامی داشت وگفت :خبرنگاران شهرستان جاسک با کم ترین امکانات بیشترین خدمات رسانه ای را در جاسک انجام میدهند، عشق علاقمندی رمز موفقیت خبرنگاران جاسک است.

مرادی ضمن تشکر از فرماندهی بسیج بخاطر حمایت خوب از خبرنگاران افزود: بسیج رسانه یک ظرفیت بزرگ است باید از این ظرفیت استفاده کنیم.

سپس سرهنگ علی نسب فرمانده بسیج جاسک روز خبرنگار را تبریک و ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین را تسلیت عرض کرد و گفت : رسالت خبرنگاری رسالت مهمی است دشمن در حال فاصله گذاری بین حقیقت ودروغ است خبرنگار باید طوری خبر را تهیه کند که امیدواری مردم حفظ شود دشمن در صدد این است مردم را از انقلاب ناامید کند پس باید خبرنگاران هوشیار باشند و مردم را امیدوار کنند، خط مقدم مقابله با دشمن شما خبرنگاران هستید دشمن از طریق فضا ی مجازی میخواهد مردم را دلسرد کند، خبرنگاران در جبهه انقلاب با عشق علاقه بدون هیچ چشم داشتی کار میکنند.

وی در پایان سخنانش از زحمات و تلاش های خبرنگاران شهرستان که بخوبی اخبار جاسک را انعکاس میدهند تشکر کرد.

در ادامه این دیدار سرهنگ نکویی جانشین بسیج جاسک در این جلسه ضمن تقدیر تشکر از تلاش خبرنگاران جاسک گفت : خبرنگاران نقش مهمی در جامعه ایفا می کنند، خبرنگاران در هشت سال جنگ تحمیلی بخوبی خبرها را انعکاس می‌دادند چه بسا اگر نبودند فداکاری، ایثارگری و جهاد رزمندگان هیچکس با خبر نمی شد.

وی در پایان اضافه کرد : شهرستان جاسک در حال پیشرفت و توسعه است، شما خبرنگاران میتوانید فعالیت ها و اخبارهای درست ادارات شهرستان را انعکاس دهید، مسئولین جاسک با خبرنگاران همکاری کنند تاشاهد پیشرفت آبادانی و انعکاس به موقع اخبار بیشتر جاسک باشیم.

جاسک / خبرنگار / کمیل حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *