تجلیل مدیر اداره برق جاسک از خبرنگاران شهرستان

تجلیل از خبرنگاران شهرستان جاسک توسط مهندس سالفی مدیر برق شهرستان جاسک بمناسبت روز خبرنگار

در این مراسم مدیریت برق جاسک با اشاره به فرموده‌ی مقام معظم رهبری که در تاریخ ۸۰/۸/۲۲ درباره خبرنگاران فرموده‌اند:
«اگر زحمات شما نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود. شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید. بدون این دوربین‌ها، قلم‌ها و دلسوزی‌های شما برای تهیه و تنظیم اخبار و مطالب، این کارهای ما مثل یک چیزهای تثبیت نشده است.» اشاره نموده و با این جمله حساسیت و اهمیت کار خبرنگار را تشریح کرد.

مهندس سالفی مدیر برق جاسک با اشاره به اینکه از زمان استقرار دولت مردمی خاموشی های برنامه ریزی شده از دستور کار صنعت برق خارج شده وتابستان امسال را بدون خاموشی عبور خواهیم کرد گفت :این یک دستاورد مهم برای دولت انقلابی ومردمی سیزدهم بوده است.

مدیر برق جاسک با اشاره به اینکه اعمال روش های مدیریت مصرف توانسته به کاهش پیک وکنترل بار کمک کند از ادارات ونهادها که با این مجموعه همکاری داشته تشکر کردند و افزودند: امیدواریم که این روند همکاری تا پایان دوره پیک ادامه داشته باشد.

وی همچنین با اشاره به اینکه خبرنگاران نسبت به آگاهی بخشی جامعه در حوزه مدیریت مصرف ورعایت الگوی مصرف و انعکاس خبری تلاش های صادقانه همکاران حوزه عملیاتی در راستای پایداری شبکه وهمچنین اهمیت پرداخت به موقع صورتحسابها جهت تامین هزینه های تعمیرات ،نگهداری وتامین تاسیسات شبکه ،همکاری داشته باشند و اطلاع رسانی کافی ولازم توسط خبرنگاران به جامعه انجام شود.

سالفی در ادامه‌ی رویکرد مجموعه صنعت برق، تامین برق مستمر وپایدار وهمچنین اصلاح شبکه های فرسوده وکاهش زمان نصب انشعاب و ارائه‌ی خدمات بهینه ومطلوب به مشترکین ومتقاضیان وارتقای شاخص های صنعت برق دانست.

در پایان بمناسبت روز خبرنگار از خبرنگاران، فعالین حوزه خبر و رسانه شهرستان جاسک توسط مدیریت برق جاسک مهندس سالفی تجلیل بعمل آمد .

جاسک /خبرنگار/ کمیل حیدری نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *