تودیع و معارفه مدیر جدید جهادکشاورزی جاسک

تودیع و معارفه مدیر جدید جهادکشاورزی جاسک

با حضور فرماندار شهرستان جاسک ، حسین یزدانپناه مدیر حوزه ریاست سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان ،حجت الاسلام علی شرفی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان و طهماسب غلامپور معاون توسعه مدیریت ، منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی و ایزدی پور معاون عمرانی و برنامه ریزی فرماندار جلسه تودیع و معارفه مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان جاسک برگزار شد.

فرماندار شهرستان جاسک در این مراسم با تقدیر از زحمات و تلاش های شبانه روزی محمد خدابخشیان مدیر پیشین اداره جهاد کشاورزی این شهرستان گفت: در مدت فعالیت این مدیر اقدامات و فعالیت های خوبی صورت گرفته است. 

علی مهرانی فرماندار شهرستان جاسک ساماندهی وضعیت حوزه جهاد کشاورزی شهرستان را خواستار شد و افزود: باید به مشکلات کشاورزی و کشاورزان شهرستان در اسرع وقت رسیدگی شود تا دیگر شاهد چالشی در این حوزه نباشیم. 

وی از حسین شرفی خواست تا تمام توان خود را برای خدمت به مردم و بویژه مناطق محروم و دور افتاده و ارتقا وضعیت کشاورزی شهرستان به کار گیرد. 

در پایان این مراسم از خدمات محمد خدابخشیان مدیر پیشین جهاد کشاورزی شهرستان جاسک تقدیر و حسین شرفی به عنوان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جاسک معرفی شد.

جاسک /خبرنگار/ کمیل حیدری نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *