اردوی جهادی خدمت رسانی به معلولین منطقه کوهستانی برگزار می شود

اردوی جهادی خدمت رسانی به معلولین منطقه کوهستانی بخش لیردف برگزار می شود

اردوی جهادی مرکز توانبخشی مبتنی بر جامعهCBR حوزه شرق جاسک در مناطق دورافتاده و کوهستانی بخش لیردف

اردوی جهادی خدمت رسانی به معلولین منطقه کوهستانی بخش لیردف در عرصه های سلامت، آموزش،معاش،اجتماعی و توانمندسازی از تاریخ ۲۶ تا ۳۰ مرداد برگزار می شود .

دکتر جمالدینی گفت : مهمترین هدف برگزاری این رویداد جهادی را خدمت رسانی به معلولان مناطق دورافتاده و کوهستانی بخش لیردف شهرستان جاسک، شناسایی افراد دچار معلولیت و بر طرف کردن مشکلات ،اموزشی ،فرهنگی،بهداشتی و هنری همچنین در این رویداد داوطلبانه، برنامه هایی همچون مناسب سازی منازل افراد دارای معلولیت، اماکن عمومی، بینایی و شنوایی سنجی،برگزاری نشست های آموزشی در راستای پیشگیری از معلولیت ها و…. برگزار می گردد.

جماالدینی در ادامه افزودند : که این اردو براساس رویکرد بین بخشی توانبخشی مبتنی بر جامعه، با همکاری هلال احمر شهرستان جاسک ، آموزش و پرورش ، دهیاری ها و بهورزان و سایر سازمان ها برگزار می نماید.
مدیر مرکز توانبخشی لیردف اضافه کرد: تمام این افراد باید در زمینه ها و علایق شخصی خود ساماندهی شوند و اموزشهای لازم را در زمینه های مختلف فرا گیرند و باید با بقیه افراد جامعه همسو باشند .

جمالدینی عنوان نمود : مهمترین ویژگی این اردو استفاده از نیروهای داوطلب مردمی در خدمات رسانی به معلولان دانست که موجب افزایش مشارکت اجتماعی جامعه محلی بخش لیردف می شود.

جاسک / خبرنگار / کمیل حیدری نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *