دولت سیزدهم در عمل ثابت کرده که دولت مردم است

حضور معاون سیاسی، امنیتی فرماندار جاسک در نمازجمعه اهل تسنن

معاون سیاسی،امنیتی فرماندارجاسک در نماز جمعه اهل تسنن این شهرستان:
دولت سیزدهم در عمل ثابت کرده که دولت مردم است/استاندار هرمزگان برنامه محور برای توسعه استان تلاش می کند

حسن دوراندیش معاون سیاسی،امنیتی فرماندار با حضور در بین نمازگزاران جمعه اهل تسنن این شهرستان ضمن گرامیداشت هفته دولت عملکرد و برنامه های دولت را تشریح کرد و گفت:دولت سیزدهم با دو اولویت مهم کرونا و ساماندهی وضعیت اقتصادی فعالیت خود را آغاز کرده که در مهار این بیماری با واکسیناسیون حداکثری موفقیت هایی حاصل گردیده و در موضوع اقتصادی با جراحی بزرگ در این حوزه زمینه رانت و فساد را از بین برده و وضعیت معیشتی مردم در حال سامان است.

وی افزود : دیپلماسی قوی این دولت باعث عزت و افتخار برای کشور شده ،اقتصاد و مدیریت کشور معطل برجام نمانده و با استفاده از ظرفیت کشور های همسایه و منطقه و دیپلماسی اقتصادی صورت گرفته هم مطالبات مالی ما وصول و هم صادرات ما رونق گرفته است.

معاون سیاسی ،امنیتی فرماندار جاسک یادآور شد:دولت در عمل نشان داده است که دولت مردمی بوده و تمامی تصمیمات و سیاستگذاری ها در این دولت با در نظر گرفتن منافع مردم بوده است در همین راستا با بستن روزنه های فسادزا به دنبال نابودی رانت و فساد در درون دولت هستند.

حسن دوراندیش در ادامه استاندار هرمزگان را فردی توانمند،جهادی و برنامه محور دانست و اظهار داشت: توسعه استان توسط نماینده عالی دولت برنامه محور دنبال می شود و در همین راستا با در نظر گرفتن مزیت نسبی استان طرح های بزرگی از قبیل شهرهای پالایشی،شهرهای فولادی،شهر بزرگ نساجی،شهر شیشه و باغ شهر میوه های گرمسیری آماده و جانمایی شده است.

وی یکی از اقدامات ارزشمند استاندار هرمزگان در حوزه رفاهیات و خدمات عمومی به مردم را طرح های مردمی سازی اماکن ورزشی و استفاده از ظرفیت ها و امکانات موجود دستگاه ها برای خدمات دهی دانست و اشاره کرد: در طرح مردمی سازی اماکن ورزشی کلیه اماکن ورزشی متعلق به دولت برای استفاده در اختیار عمومی مردم قرار خواهد گرفت همچنین کلیه امکانات و تجهیزات موجود در کلیه دستگاه های اجرایی برای ارائه خدماتی مطلوب به مردم به کار گرفته خواهد شد.

دوراندیش شهرستان جاسک را منطقه ای استراتژیک و در حال توسعه و پیشرفت دانست و افزود: باید تلاش کنیم در این پیشرفت مردم شهرستان هم سهم داشته باشند در همین راستان برای ارتقاء شاخص های آموزشی رشته های مرتبط با توسعه صنایع برای تربیت نیروی کار فنی راه اندازی خواهد شد و رایزنی ها برای تاسیس دانشکده فنی و حرفه ای این شهرستان هم صورت گرفته است.

وی در پایان موضوع ایجاد اشتغال در این شهرستان را یکی از اولویت های دولت دانست و خاطر نشان کرد: با توجه به مزیت های نسبی این شهرستان تسهیلات مختلفی در جهت ایجاد شغل پرداخت می شود که به دنبال هدفمند سازی پرداخت تسهیلات در این حوزه خواهیم بود.

جاسک /خبرنگار/کمیل حیدری نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *