برگزاری کارگاه آموزش بازیگری در جاسک بمناسبت هفته دولت

برگزاری کارگاه آموزش بازیگری در جاسک بمناسبت هفته دولت

معاون سیاسی، امنیتی فرماندار از کارگاه آموزش بازیگری بازدید کرد

حسن دوراندیش معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار جاسک به همراه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از کارگاه آموزش بازیگری جلوی دوربین بازدید کردند.

این کارگاه بمناسبت هفته دولت به همت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان، اداره ارشاد اسلامی جاسک و کانون فیلم و عکس، در راستای کشف استعداد وبالا بردن سطح کمی و کیفی دانش هنرمندان، با تدریس مصیب داوری از اساتید و چهره های برجسته استان در فرهنگسرای شهید باهنر جاسک به مدت ۳روز برگزار گردید.

در این بازدید حسن دوراندیش معاون سیاسی ، اجتماعی فرماندار جاسک ضمن تبریک هفته دولت و خیر مقدم خدمت مدرس آموزش بازیگری آقای داوری گفت : کمال تشکر دارم از سفر آقای داوری که واقعا این فرصت ارزشمندی است برای هنرمندان این شهرستان و از آقای داوری درخواست داریم که اساتید مختلفی را به سمت این شهرستان سوق دهند .

در ادامه این بازدید رستمی رئیس اداره ارشاد اسلامی جاسک ضمن تبریک هفته دولت و حمایت های خوب فرمانداری جاسک گفت : هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی تقویت انجمن هاست که احیا شوند تا اتفاقات خوبی در این شهرستان رخ دهد .

در پایان داوری مدرس کارگاه بازیگری جلوی دوربین گفت : انجمن نمایش باید راه اندازی و چراغ تأتر این شهرستان روشن شود ، جاسک هنرمندان و استعدادهای خوبی دارد که هم در استان و هم در کشور صاحب مقام شده اند حیف است از این استعداد ها استفاده نشود .

داوری افزود : بنده از هنرمندان حمایت میکنم و هر جا نیاز است حضور داشته باشم با کمال میل و با تمام وجودم در خدمت هنرمندان جاسکی هستم .

جاسک /خبرنگار/ کمیل حیدری نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *