در هفتمین روز از هفته دولت و با حضور استاندار هرمزگان

گازرسانی به ۷ روستای حاجی‌آباد عملیاتی شد و ۲۷۴۰ خانوار و ۱۵مث واحد صنعتی از نعمت گاز شهری بهره مند شدندوطرح گازرسانی گلخانه‌های محدوده سرچاهان – شهدادی کلنگ‌زنی شد.

در هفتمین روز از هفته دولت و با حضور استاندار هرمزگان گازرسانی به ۷ روستا و ۱۵ واحد صنعتی شهرستان حاجی‌آباد عملیاتی شد و ۲۷۴۰ هزار خانوار از نعمت گاز شهری بهره‌مند شدن.

ظهر امروز در هفتمین روز از هفته دولت با حضور استاندار هرمزگان، پروژه گازرسانی به ۷ روستا و ۱۵ واحد صنعتی شهرستان حاجی‌آباد مورد بهره برداری قرار گرفت.

این پروژه با اعتباری بالغ بر ۷۷۰ میلیارد ریال با اجرای ۱۰۸ کیلومتر خط تغذیه و شبکه و نصب ۱۳۷۰ انشعاب اجرایی شده و با بهره برداری از آن ۷ روستای حاجی‌آباد شامل گهکم، طاشکوئیه، مبارک حسین، علی آباد، لایگزان، شهرک و سید جوذر قدیم از نعمت گاز شهری برخوردار شدند.

همچنین امروز با حضور نماینده عالی دولت دراستان هرمزگان هرمزگان آیین کلنگ زنی پروژه گازرسانی به گلخانه‌های محدوده سرچاهان – شهدادی حاجی‌آباد برگزار شد.

این طرح با اعتبار ۶۳۸ میلیارد ریالی شامل ۴۵ کیلومتر خطوط انتقال، تغذیه و شبکه توزیع است که با بهره‌برداری از آن راندمان تولید گلخانه‌های این محدوده افزایش خواهد یافت.

 

خبرنگار: مهردادحسین پور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *