مسئولان استانی حضور پیدا کنند و ابهاماتی که در بحث تعاونی ها وجود دارد را برطرف کنند

مقام معظم رهبری فرمودند ؛ یکی از چیزهایی که می‌تواند جلوی بی عدالتی را بگیرد تعاونی ها هستند

نماز جمعه شهرستان جاسک برگزار گردید

امام جمعه شهرستان جاسک در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان توجه به تعاونی ها را از مهمترین راههای دستیابی به رونق اقتصادی پایدار دانستند و افزودند: مباحث اقتصادی در هر جامعه ای مهم است، مقام معظم رهبری فرمودند ؛ یکی از چیزهایی که می‌تواند جلوی بی عدالتی را بگیرد تعاونی ها هستند .

خطیب جمعه جاسک اضافه کرد : شرکت های تعاونی ها اگر خوب شکل بگیرند و دنبال شوند می‌توانند بار بزرگی را از کشور در بحث بیکاری و زدودن فقر بردارند از اساسی ترین بنیادی ترین و منطقی ترین چیزی که می‌تواند باعث شکوفایی اقتصاد شود همین تعاونی ها هستند و نقش تعیین کننده ای دارند.

حجت الاسلام عباس ذاکری در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه ، ضمن انتقاد از وضعیت فعلی تعاونی های شهرستان جاسک بیان داشت : وضعیت تعاونی های شهرستان جاسک وضعیت مناسبی نیست بعضی از تعاونی ها بیش از ۱۰۰۰ نفر سهامدار دارند وضعیتشان دارای ابهام است و مردم گله مندند، تعاونی هایی که اگر رونق پیدا کنند می‌توانند اقتصاد شهرستان را در بعضی زمینه ها متحول کنند مسئولان استانی حضور پیدا کنند و ابهاماتی که در بحث تعاونی ها وجود دارد را برطرف کنند.

ذاکری امام جمعه جاسک در پایان سخنانش خطاب به مسئولین گفت : مسئولین مربوطه همت کنند جدیدت به خرج دهند و مشکلات مربوط به تعاونی ها را برطرف کنند.

جاسک / خبرنگار/ کمیل حیدری نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *