اروند قهرمان مسابقات فوتبال لیگ جوانان جاسک شد

اختتامیه لیگ فوتبال جوانان جاسک

اروند قهرمان مسابقات فوتبال لیگ جوانان جاسک شد

مراسم اهدا جوایز این مسابقات با حضور سرهنگ نکویی زاده جانشین ناحیه مقاومت بسیج جاسک، عبدالمجید مرادی رئیس ورزش وجوانان جاسک، مهندس سالفی رئیس اداره برق و عنبری رئیس هیئت فوتبال جاسک برگزار شد و کاپ وجوایر تیم های برتر را اهدا کردند.

مسابقات فوتبال لیگ جوانان شهرستان جاسک که از یک ماه پیش به همت و تلاش هیئت فوتبال و همکاری اداره ورزش و جوانان جاسک و با شرکت ۶ تیم در محل زمین چمن استادیوم شهید لشکری جاسک آغاز شده بود با قهرمانی تیم خوب وآینده دار اروند به پایان رسید.

تیم اروند به مربیگیری وحید کریمی خواه وشهداد آمای توانست باشکست دادن تمام حریفان خود به مقام قهرمانی دست پیدا کند و همچنین تیم های طوفان بونجی و ذوالفقار بسیج به ترتیب مقام های دوم و سوم این مسابقات را بدست آوردند.

در این مراسم سرهنگ نکویی زاده جانشین بسیج جاسک در خصوص نقش ورزش در سلامتی آحاد جامعه مطالبی بیان کرد و گفت: بسیج جاسک در کنار اداره ورزش قرار دارد و از ورزش شهرستان حمایت خواهد کرد.

سرهنگ نیکویی افزود : انصافا برنامه های ورزشی اداره ورزش جاسک در خصوص پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان این شهرستان قابل تقدیر است و از مسئولین برگزاری و داوران ونیز رئیس هیئت فوتبال شهرستان بخاطر برگزاری این مسابقات تشکر و قدردانی میکنم.

گفتنی است : خوشنبات با ۵ گل زده آقای گل و خالد شنبلکی به عنوان فنی ترین بازیکن از تیم اروند معرفی شدند.

جاسک /خبرنگار /کمیل حیدری نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *