امام جمعه میناب:امروزدشمن به دنبال قدرت تبلیغاتی است

  1. حجت الاسلام محسن ابراهیمی امام جمعه میناب درخطبه های نماز جمعه راهبرد دوم در جنگ نرم را شناخت نقشه دشمن مطرح کردوگفت: در جنگ نرم باید بفهمیم دشمن از ما چه می خواهد و با چه ابزاری به جنگ ما آمده است.
    خطبب جمعه میناب اضافه کرد:
    امروزدشمن به دنبال قدرت تبلیغاتی است، چرا که تاثیر بمب تبلیغاتی بیشتر از بمب هسته ای است.
    خطر بمب دروغ های دشمن بیشتر از خطر بمب هسته ای است.

امام جمعه شهرستان میناب سومین راهبرد جنگ نرم را شناخت کنشگران اصلی در عرصه جنگ نرم را مطرح و بیان کرد:حوزویان و دانشگاهیان در راس کنشگران جنگ نرم هستند، روحانیون و دانشجویان باید در جنگ نرم پیشگام باشند.
همانطوری که آموزش و پرورش و معلمان نقش مهمی را در این جنگ می توانند ایفا کنند، نخبگان و هرکسی که هر علمی دارد باید به دفاع در مقابل دشمنان در جنگ نرم بپردازد.

ابراهیمی چهارمین راهبرد را شناخت راهبردهای مقابله در جنگ با دشمن بیان کردند و گفتند: باید در جنگ نرم بدانیم در مقابل با دشمن چه راهبردی را در پیش داریم، رهبر معظم انقلاب مهمترین راهبرد ها را در جنگ نرم داشتن بصیرت عمار گونه و استقامت مالک اشتر دانسته‌اند.

حجت الاسلام محسن ابراهیمی با اشاره به اغتشاشات اخیر افرود: اغتشاشات اطلاعاتی مقدمه‌ای است بر اغتشاش ادراکی و اغتشاشات خیابانی
اغتشاش اطلاعاتی ناشی از اطلاعات و اخبار جعلی است
اشوب هایی که در ایام گذشته شاهد بودیم ناشی از اغتشاش اطلاعاتی و اخبار درست و نادرست بود که باعث شدجوانان و نوجوانان ما از مسیر اصلی منحرف شوند.

وی گفت: تعجیل در انتشار خبر بدون تحقیق و بررسی کار درستی نیست جوانان و نوجوانان از بازنشر سریع و بدون اطلاع از اخباری که در فضای مجازی به آنها می رسد بپرهیزند و مراقب باشند که دشمن ما بیکار ننشسته و کسانی که با ایران قوی مخالف هستند قطعاً با اخبار جعلی سعی بر به هم ریختن کشور دارند، متاسفانه در اغتشاشات اخیر افرادی که در ورزش و رسانه سابقه ای داشته اند با تحت تاثیر قرار گرفتن نابجا در زمین دشمن بازی کرده‌اند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *