رییس اتاق اصناف شهرستان حاجی آباد تودیع ومعارفه شد.

مسلم جعفری بعنوان رییس جدید اتاق اصناف شهرستان حاجی‌آباد معارفه شد.

طی نشستی با حضور علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد، معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری، جمعی از مسئولین و بازاریان شهرستان حاجی آباد مراسم تودیع و معارفه رییس اتاق اصناف شهرستان برگزار شد.

 

علی خرم نسب فرماندار حاجی‌آباد ضمن عرض تسلیت شهادت جمعی از هموطنان در حادثه تروریستی امامزاده احمد ابن موسی علیه السلام در شیراز و گرامیداشت فرارسیدن هشتم آبان ماه سالروز شهادت شهید حسین فهمیده و سی و شش هزار شهید دانش آموزان که جان خود را در راه حفظ نظام و انقلاب فدا کردند گفت: امنیت امروز کشور را مدیون شهدا هستیم.

 

خرم نسب در ادامه با تقدیر از زحمات علی عباسلو رییس سابق اتاق اصناف شهرستان افزود: بازار تنها به معنای محل کسب و کار و خرید نیست بلکه بازار محور فرهنگ،عدالت، امانتداری و صداقت است.

 

وی با اشاره به اینکه رعایت اخلاق در معاملات در قضاوت افراد از یک شهر نقش مهمی دارد اضافه کرد: بازار معرف مردم و فرهنگ یک شهر است .

فرماندار حاجی‌آباد یادآورد شد: بازاریان معتمدان شهر هستند و باید اصالت خود را حفظ کنند.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان خاطرنشان کرد: رعایت اخلاق،عدالت،امانتداری و صداقت در بازار بر بهبود وضعیت معیشت مردم و عدم رعایت آن در بی اعتمادی مردم بسیار تاثیر گذار است .

 

فرماندار حاجی‌آباد با اشاره به محصولات تولیدی شهرستان و نقش حمایتی بازار در جامعه گفت: بازار از تولیدات محلی حمایت و آنها را با بسته بندی مناسب به مشتریان عرضه نماید.

 

خرم نسب بیان کرد: بازاریان از گذشته مسجد اختصاصی خود را داشتند که این مساجد محور هماهنگی ‌و همکاری و تبادل اطلاعات بازاریان بود و بازاریان همیشه در مسایل سیاسی کشور پیشرو بودند.

 

در پایان این نشست از زحمات و تلاش های آقای علی عباسلو رییس سابق اتاق اصناف شهرستان تقدیر و مسلم جعفری بعنوان رییس اتاق اصناف معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *