ایجاد شادابی و نشاط و تندرستی با ورزش میسر می‌شود

ایجاد شادابی و نشاط و تندرستی با ورزش میسر می‌شود

دهیاری روستای گتی قهرمان لیگ بخش لیردف شد

فوتبال لیگ بخش لیردف جاسک که از چندی پیش با شرکت دوازده تیم بصورت دو گروه شش تیمی به همت هیئت‌ فوتبال و همکاری اداره ورزش بخش لیردف در زمین ورزشی شمشی برگزار شده بود با قهرمانی تیم دهیاری روستای گتی به پایان رسید تیم پیوشک به عنوان نایب قهرمان این دوره دست پیدا کرد.

در بازی فینال دو تیم دهیاری روستای گتی و روستای پیوشک به مصاف هم رفتند که در وقت قانونی این بازی با نتیجه یک بریک به اتمام رسید، پس از وقت های اضافه این بازی با همین نتیجه به اتمام رسید کار به ضربات پنالتی کشیده شده در ضربات پنالتی تیم گتی با نتیجه پنج بر چهار به پیروزی رسید و جام را بالای سر برد.

امام جمعه جاسک در این مراسم گفت : ایجاد شادابی و نشاط و تندرستی با ورزش میسر می‌شود جوانان بخش لیردف در ورزش استعدادها ی خوبی دارند و مردم این بخش از ورزش خوب استقبال می‌کنند ورزش از ناهنجاری های جامعه را از بین می‌برد، دولت و مسئولین ورزش نگاه خوبی به این شهرستان دارند و با احداث چمن های مصنوعی محله ای روح تازه ای به ورزش داده اند که جای تشکر را دارد.

امام جمعه جاسک افزود : بستر و زمینه ورزش کردن مردم این بخش را فراهم کنیم فضاهای ورزشی سرپوشیده سالن بایستی برای ورزش بانوان هم احداث شود.

سپس فرماندار جاسک ضمن تشکر از مسئولین برگزاری این مسابقات، اداره ورزش وجوانان جاسک و بخش لیردف بخاطر برگزاری مسابقات گفت: بیش از پانزده زمین چمن مصنوعی در سطح روستاهای بخش لیردف وبخش مرکزی جاسک در هفته دولت افتتاح شده است و تا پایان سال جاری تعداد ده زمین چمن در روستاهای لیردف و بخش مرکزی جاسک افتتاح خواهد شد.

مهرانی بیان کرد : دولت سیزدهم، نماینده محترم شرق، استاندار محترم و مدیرکل ورزش وجوانان استان توجه خاصی در امر گسترش فضاهای ورزشی جاسک دارندفرماندار و تلاش میکنیم تمام روستاهای شهرستان در این دولت صاحب زمین چمن مصنوعی شوند.

مهرانی اضافه کرد : نشاط اجتماعی، شادابی وتندرستی باید در جامعه ایجاد شود روستاهای بخش لیردف استعدادهای خوبی در ورزش دارند و از ورزش استقبال می‌کنند امروز در فینال این مسابقات تماشاگران و علاقمندان زیادی برای تشویق جوانان حضور داشتند جای خوشحالی دارد ما هم حسب وظیفه وتعهدی که داریم از جامعه ورزش شهرستان وبخش لیردف حمایت خواهیم کرد.

در پایان جوایز تیم های برتر توسط فرماندار وامام جمعه محترم اهدا شد.

لازم بذکر است ‌: تیم فوتبال روستای پیوشک سال گذشته در مسابقات لیگ فوتبال لیردف قهرمان شده بود

گفتنی است : در امر برگزاری این مسابقات یحیی شریفی مسئول ورزش وجوانان بخش لیردف و داوران زحمات زیادی را متحمل شده اند.

جاسک / خبرنگار/ کمیل حیدری نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *