سفر رئیس هیئت فوتبال استان هرمزگان به شهرستان جاسک

مجوز برگزاری کلاس های مربیگری و داوری فوتبال را از فدراسیون فوتبال به جاسک اخذ میکنیم

سفر رئیس هیئت فوتبال استان هرمزگان به شهرستان جاسک

قاسم رنجبریان رئیس هیئت فوتبال استان به اتفاق محمد مرادی و رضایی به شهرستان جاسک عزیمت کرد و از دفتر هیئت فوتبال جاسک وزمین چمن استادیوم شهید لشکری بازدید کرد سپس با رئیس اداره ورزش وجوانان جاسک و رئیس هیئت و اعضای هیئت فوتبال جاسک دیدار و جلسه ای برگزار نمود.

در این جلسه ابتدا رئیس اداره ورزش وجوانان جاسک از حضور قاسم رنجبریان رئیس هیئت فوتبال استان تشکر کرد وگفت: از نگاه ویژه رئیس هیئت فوتبال استان به جاسک قدردانی میکنم، هیئت فوتبال استان در زمان تصدی آقای رنجبریان متحول شده و فعالیت های بسیار چشمگیری دارد.

متولی ورزش شهرستان جاسک بیان داشت : فوتبال جاسک استعداد های خوبی دارد، نگاه عادلانه رئیس هیئت فوتبال استان موجب شده رقابت خوبی بین تمام شهرستان ها در رشته فوتبال بوجود بیاید.

مرادی رئیس اداره ورزش و جوانان جاسک افزود : شهرستان جاسک با حمایت ها ی آقای رنجبریان در لیگ برتر استان تیم دارد و داوران شهرستان در لیگ های مختلف استانی و کشوری قضاوت میکنند، از عملکرد هیئت فوتبال استان رضایت کامل دارم ، مشکلات در ورزش هست ولی هنر مدیران ورزش این است با کمترین امکانات بیشترین فعالیت را داشته باشند، رئیس واعضای هیئت فوتبال جاسک نیز فعالیت خوبی در امر برگزاری مسابقات فوتبال در سطح شهرستان دارند.

سپس علی عنبری رئیس هیئت فوتبال جاسک گفت : برگزاری مسابقات فوتبال در تمام رده های سنی، برگزاری کلاس های داوری و مربیگری، حضور تیم های فوتبال جاسک در لیگ های مختلف استان، قضاوت داوران شهرستان در لیگ های استانی و کشوری، تهیه و تنظیم تقویم هیئت شهرستان برگزاری جلسات با مربیان و سرپرستان تیم های شهرستان از فعالیت های این هیئت در شش ماهه سال جاری می‌باشد.

عنبری افزود : از توجه و حمایت های رنجبریان رئیس هیئت استان و کمیته های مختلف هیئت استان صمیمانه تشکر میکنم، بعداز چندین سال با حمایت رئیس هیئت فوتبال استان جاسک صاحب تیم لیگ برتری شده است.

درادامه این جلسه سپس قاسم رنجبریان رئیس هیئت فوتبال استان گفت : توفیقی حاصل شد به اتفاق همکاران بازدیدی از شهرستان خوب جاسک داشته باشم جاسک استعدادهای خوبی در فوتبال دارد به عنوان متولی فوتبال استان برنامه داریم از تمام شهرستان ها از نزدیک بازدید داشته باشیم.

متولی فوتبال استان بیان داشت : خوشحالم جاسک صاحب تیم لیگ برتری است از حمایت ها و پیگیری های شخص رئیس ورزش وجوانان ورئیس هیئت فوتبال جاسک تشکر میکنم، انسجام و هماهنگی و همکاری خوبی بین اداره ورزش وجوانان و هیئت فوتبال جاسک وجود دارد، نتیجه این انسجام موجب پویایی ورزش فوتبال جاسک شده است و ارتباط و هماهنگی خوبی بین اداره ورزش وجوانان و ادارات جاسک وجود دارد.

رنجبریان افزود : نگاه هیئت فوتبال استان به تمام شهرستان ها نگاه عادلانه است، مجوز برگزاری کلاس های مربیگری و داوری فوتبال را از فدراسیون فوتبال به جاسک اخذ میکنیم تا بزودی این کلاس ها با هزینه وحمایت هیئت فوتبال استان در جاسک برگزار شود، مجوز برگزاری مدرسه فوتبال را هم به جاسک اخذ خواهیم کرد و هیئت فوتبال جاسک آمادگی وبرنامه ریزی داشته باشد.

رئیس هیئت فوتبال استان گفت : هیئت استان بحث آموزش را جدی گرفته وار دستور کار این هیئت است که در تمام شهرستانها براساس درخواست هیئت های شهرستان برگزار خواهد شد.

رنجبریان رئیس هیئت فوتبال استان اضافه کرد : مشکلات وجود دارد باید با همکاری و تامل و استفاده از تمام ظرفیت‌های شهرستانها در جهت ارتقاء رشد فوتبال گام برداریم ما در حد توان به هیئت های فوتبال شهرستان ها کمک خواهیم کرد.

رئیس هیئت فوتبال استان گفت : در سفر آتی به بخش لیردف جاسک بازدید خواهم داشت و از نزدیک مسائل ومشکلات فوتبال این بخش را بررسی خواهم کرد، فوتبال بخش لیردف جاسک پویا و زنده است در خصوص احداث چمن بخش لیردف با مسئولین ورزش استان پیگیری میکنم و از زحمات و تلاش های مرادی رئیس ورزش وجوانان جاسک، رئیس و کادر هیئت فوتبال جاسک تشکر میکنم.

لازم به ذکر است : قاسم رنجبریان و محمد مرادی و آقای رضایی از مسابقه دوتیم اتحاد روستایی جاسک و ثامن کردر رضوی میناب از سری مسابقات لیگ برتر استان در جاسک رااز نزدیک تماشا کردند.

جاسک /خبرنگار /کمیل حیدری نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *