اولویت شرکت های نفتی و پتروشیمی استفاده از نیروهای بومی باشد

دادستان عمومی و انقلاب جاسک :
در توسعه ملی باید بومی ها بکار گرفته شوند

بازدید حجت الاسلام علی امامی دادستان عمومی و انقلاب جاسک از پترو پالایش مکران ، مروارید مکران ، پتروپالایش امید و گاما .

دادستان عمومی و انقلاب جاسک حجت الاسلام والمسلمین علی امامی به همراه فرماندار شهرستان و بازپرس دادسرا، رئیس اداره کار و برخی روسای ادارات از پالایشگاه های نفتی و پتروشیمی کوه مبارک جاسک بازدید و دستورات مقتضی صادر کردند.

دادستان عمومی وانقلاب جاسک حجت الاسلام امامی در این بازدید ضمن تشکر از فرماندار محترم و آرزوی سلامتی رهبر معظم انقلاب گفت :هدف از این بازدید مراجعه مکرر کارگران این شرکت ها در خصوص مشکلات در پرداخت حقوق و دستمزد و پیگیری علت توقف برخی از پروژه های نفتی و رفع برخی از معضلات بود.

حجت الاسلام امامی افزود : با توجه به عنایت ویژه مقام معظم رهبری به توسعه سواحل مکران بحمدالله خدمات خوبی در حال انجام است که با اتمام این پروژه ها این شهرستان دچار جهش چشمگیری خواهد شد .

دادستان عمومی وانقلاب اضافه کرد : باید از ظرفیت این شهرستان که بومی ها هستند استفاده شود و در اتمام پروژه ها تسریع تا به بهره برداری کامل برسند ، توسعه سواحل مکران باید به سمت و سوی توسعه ملی پیش برود و در توسعه ملی باید بومی ها بکار گرفته شوند و از پتروپالایش مکران که در جهت اهداف توسعه سواحل مکران به خوبی از نیرو های بومی منطقه استفاده کرده اند تقدیر و تشکر نمودند.

حجت الاسلام امامی بیان داشت : عدم به کار گیری بومی ها توسط برخی از شرکت ها و پرداخت بموقع حقوق و دستمزد باعث نارضایتی اهالی این شهرستان شده که پیگیری انجام شد و مقرر گردید که در سریع ترین زمان ممکن نسبت به حقوق و دستمزد کارگران اقدام شود و قطعا دستگاه قضایی شهرستان از شرکت های نفتی جهت رفع برخی موانع همکاری و حمایت خواهد کرد.

داستان عمومی وانقلاب شهرستان جاسک در پایان سخنانش از حضور فرماندار شهرستان و برخی از روسای ادارات و همچنین همکاری دریابانی تشکر و قدردانی کرد.

لازم بذکر است : دادستان عمومی و انقلاب جاسک با کارگران شرکت ها در خصوص مشکلات از نزدیک دیدار و گفتگو کردند.

جاسک /خبرنگار /کمیل حیدری نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *