برگزاری یکدوره مسابقات فوتسال نوجوانان در جاسک

برگزاری یکدوره مسابقات فوتسال نوجوانان در جاسک

به مناسبت هفته بسیج به همت تربیت بدنی ناحیه مقاومت بسیج جاسک یک دوره مسابقات فوتسال نوجوانان در سالن ورزشی بسیج جاسک برگزار گردید

به مناسبت هفته بسیج به همت تربیت بدنی ناحیه مقاومت بسیج جاسک یک دوره مسابقات فوتسال نوجوانان با شرکت پنج تیم از پایگاه‌ها ی بسیج محلات در سالن ورزشی ناحیه مقاومت بسیج جاسک برگزار گردید که در پایان تیم پایگاه بسیج شهید شمس الدینی به مقام قهرمانی این مسابقات رسید و تیم پایگاه بسیج گزدان مقام دوم این مسابقات را بدست آورد.

در مراسم پایانی و اهدا جوایز این مسابقات سرهنگ علی نسب فرمانده بسیج جاسک، مرادی رئیس ورزش وجوانان، ارجمند مسئول تربیت بدنی بسیج جاسک حضور داشتند وجوایز تیم های برتر را اهدا کردند.

سرهنگ علی نسب در این مراسم ضمن تبریک هفته بسیج در خصوص اهمیت ونقش ورزش در سالن سازی جامعه گفت: ورزش هم روح وهم جسم انسان را پرورش می‌دهد، جوانان بیشتر به ورزش اهمیت دهند.

سرهنگ علی نسب اضافه کرد : فضاها و امکانات ورزشی خوبی توسط اداره ورزش وجوانان در سطح روستاها و محلات جاسک احداث شده جای تشکر دارد، باید از این فضا ها برای سالم سازی و پر کردن اوقات فراغت جوانان استفاده شود.

سرهنگ علی نسب افزود : بسیج در کنار ورزش وجامعه ورزش شهرستان است و از ورزش جاسک حمایت کرده وخواهد کرد.

لازم به ذکر است : احمد ارجمند، وهب احمدی زاده و نوید باستان در امر برگزاری وقضاوت این مسابقات همکاری خوبی داشته اند.

جاسک / خبرنگار/ کمیل حیدری نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *