حجت الاسلام عبادی زاده امام جمعه بندرعباس:: امروز دشمن در جنگ شناختی با همه ساز و کارها به میدان آمده است

حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در اجتماع فاطمیون میناب گفت:انسانی که در کش و قوس حوادث و فتنه ها پیش روی انقلاب در مسیر خط ولی امر مسلمین ثابت قدم باشد کار بسیار سخت و دشواری است. آیت الله خاتمی از آن چهره هایی است که هم در زمان بنیانگذار جمهوری اسلامی در خط مقدم دفاع از ولایت بود و هم در زمان رهبر فرزانه انقلاب در این مسیر نورانی ثابت قدم است.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان در ادامه به دسیسه های دشمنان انقلاب اشاره کرد و گفت: دشمنان تلاش کردند کشور را درگیر بلوا و آشوب خیابانی کنند که برای ما باید درس آموزنده باشد.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده افزود: یکی از مهمترین مسائلی که امروز جوانان انقلابی باید سرلوحه کار خود قرار دهند این است که باید طمع دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب را با سلاح جنگ شناختی از بین ببرند.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده اظهار داشت: در دوران حضرت زهرا (س) یک فضای فکری و اعتقادی ایجاد شد که جامعه در حوزه جنگ شناختی مغلوب شد.

وی افزود: امروز دشمن در جنگ شناختی با همه ساز و کارها به میدان آمده و روایت های کاذب را به طور پیوسته به جامعه تزریق می کند تا فرصت فکر کردن را از مخاطب بگیرد

وی افزود:جهاد تبیین بزرگترین ابزار مقابله با جنگ شناختی دشمن است و رسالت روحانیون، معلمین و همه آحاد مردم مجهز شدن به سلاح بصیرت و بهره گیری از جهاد تبیین است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *