با حضور استاندار هرمزگان: آیین کلنگ زنی طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان رودان برگزار شد / واگذاری ۱۸۰۰ قطعه ۲۰۰ متری ویلایی به مردم رودان در قالب طرح نهضت ملی مسکن

آیین کلنگ زنی طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان رودان با حضور مهندس مهدی دوستی استاندار هرمزگان،حجه السلام دری، فرماندار و جمعی از مردم برگزار و ۱۵۰ هکتار زمین در قالب ۱۸۰۰ واحد ۲۰۰ متری ویلایی جهت واگذاری به متقاضیان مسکن ملی آماده شد.

مهندس دوستی در حاشیه این مراسم اظهار داشت: در راستای سیاست دولت سیزدهم در خصوص خانه دار کردن مردم، امروز کلنگ زنی طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان رودان انجام شد.

وی با تاکید بر اهمیت زیست بهتر مردم در دوری از زندگی آپارتمانی افزود: ۱۵۰ هکتار زمین برای این منظور در رودان در نظر گرفته شده و قرار است ۱۸۰۰ واحد ویلایی در قطعات ۲۰۰ تا ۲۵۰ متری به متقاضیان واگذار خواهد شد.

استاندار هرمزگان گفت: زیرساخت‌های مورد نیاز این زمین نیز به قید فوریت تامین خواهد شد در حال حاضر قطعه بندی و طراحی‌های مورد نیاز نیز انجام شده و از مردم متقاضی که کار ثبت نام آنها تمام شده می‌خواهیم که برای تحویل زمین خود مراجعه و کار ساخت و ساز را آغاز کنند.

وی تصریح کرد: دولت برای احداث منازل در قالب ارائه تسهیلات و تکمیل زیرساخت‌های مورد نیاز در کنار مردم است به همین جهت مردم از این فرصت بسیار خوب ساخت مسکن استفاده کنند.

مهندس دوستی گفت: تعهد ما در استان در خصوص تامین زمین انجام شده، هرمزگان در حوزه واگذاری قطعات ویلایی در سطح کشور در رتبه نخست قرار دارد چرا که معتقد هستیم مردم باید دارای یک محیط زیست با کیفیت باشند.

استاندار هرمزگان در این آیین همچنین از فرماندار شهرستان رودان خواست علاوه بر پیگیری ایجاد زیرساخت های این منطقه مسکونی جدید، ساخت پروژه های آموزشی، فرهنگی،سد های بالادستی و جذب سرمایه‌گذار برای احداث تفریحگاه های پیرامونی این مجموعه نیز برنامه ریزی و اقدام شود.
مهدی زارعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *